کشته‌شدن عامل انتحاری «داعش» در جریان حمله به مقر حشد الشعبی در عراق

این اقدام انتحاری در حالی صورت گرفت که درخواست‌های رسمی عراق برای پایان دادن به ماموریت ائتلاف بین‌المللی برای مقابله با «داعش» در عراق، افزایش یافته است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

طبق گزارش بخش رسانه‌ای نیروهای امنیتی عزاق، این نیروها توانستند عامل انتحاری «داعش» که قصد داشت خود را در مقر نیروهای حشد الشعبی در استان صلاح‌الدین عراق منفجر کند، محاصره کرده و از پای درآوردند.

یگان رسانه‌ای نیروهای امنیتی عراق سه‌شنبه سوم بهمن در بیانیه‌ای اعلام کرد که یک نیروی مشترک از فرماندهی عملیات استان صلاح‌الدین نیروهای حشد الشعبی و اداره امنیت و انضباط در ستاد این گروه، یک عامل انتحاری داعشی را که قصد حمله به مقر آن در استان صلاح الدین را داشت، کشتند.

بر اساس این بیانیه، این نیروی مشترک توانست عامل انتحاری را قبل از رسیدن به دروازه اصلی یکی از مراکز حشد الشعبی، محاصره کرده و بکشد.

از سویی شبکه تلویزیونی «النجبا» ساعاتی پیش گزارش داد که مقر فرماندهی عملیات صلاح‌الدین هدف یک حمله انتحاری قرار گرفت که طی آن دو نفر از نیروهای حشدالشعبی، به‌شدت زخمی شدند.

طبق این گزارش، این عامل انتحاری با رسیدن به دروازه مقر حشد الشعبی، خود را منفجر کرد.

این اقدام انتحاری در حالی صورت گرفت که درخواست‌های رسمی عراق برای پایان دادن به ماموریت ائتلاف بین‌المللی برای مقابله با «داعش» در عراق، افزایش یافته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید