تشدید جنگ در مرکز نوار غزه؛ 5 کشته در بمباران مدرسه محل اسکان آوارگان

ارتش اسرائیل از کشته‌شدن سه سرباز دیگر در نبردها در شمال نوار غزه خبر داد که شمار کشته‌های ارتش از زمان آغاز حمله زمینی به نوار غزه را به 164 نفر رساند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

بر اساس ارزیابی «یونیسف»، تداوم مرگ، ویرانی و جنگ در نوار غزه، این منطقه را به «خطرناک ترین مکان جهان» تبدیل کرده است. مرکز نوار غزه چهارشنبه 6 دی، در پی تلاش نیروهای اسرائیلی برای پیشروی بیشتر، درگیرهای سنگینی را شاهد است.
به گزارش خبرنگار «العربیه»، منطقه مرکزی غزه، هدف آتش سنگین توپخانه اسرائیل قرار گرفت. بر اساس همین گزارش، 5 نفر در بمباران مدرسه محل اسکان آوارگان در اردوگاه مغازی در مرکز غزه کشته شدند و توپخانه اسرائیل، تمامی نوار مرزی از بیت‌حانون تا رفح را زیر آتش گرفت.

کشته‌شدن 3 سرباز

همزمان، ارتش اسرائیل از کشته‌شدن سه سرباز در نبردها در شمال نوار غزه خبر داد. به گزارش «تایمز اسرائیل»، بدین ترتیب شمار کشته‌های ارتش از زمان آغاز حمله زمینی به نوار غزه به 164 نفر رسید.
این در حالی است که شمار کشته‌های فلسطینی در نوار غزه از زمان اغاز جنگ در هفتم اکتبر گذشته تا این‌لحظه، بیش از 20 هزار نفر و تعداد زحمی‌ها در حدود 50 هزار نفر است و کمبود ورود کمک‌های غذایی و پزشکی در سایه نبود سوخت و قطع ارتباطات، اهالی را در وضعیت فوق‌العاده دشوار و طاقت‌فرسایی قرار داده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید