وقوع انفجار در نزدیکی سفارت اسرائیل در هند

وزارت خارجه اسرائیل ضمن تایید خبر وقوع انفجار در نزدیکی سفارت اعلام کرد که به کارمندان نمایندگی آن در دهلی‌نو آسیبی نرسیده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

رسانه‌های هندی از وقوع انفجاری در نزدیکی نمایندگی دیپلماتیک اسرائیل در دهلی‌نو و آغاز تحقیقات امنیتی درباره این حادثه خبر دادند.

وزارت خارجه اسرائیل سه‌شنبه 5 دی ضمن تایید وقوع انفجار در نزدیکی سفارت این کشور در دهلی‌نو، اعلام کرد که در این حادثه به کارمندان نمایندگی دیپلماتیک این کشور در هند آسیبی نرسیده است.

Advertisement

وزارت خارجه اسرائیل ضمن اشاره به این که در این حادثه به کسی آسیبی نرسیده افزود که اثری از مواد منفجره نیز یافت نشده و تحقیقات ماموران امنیتی سفارت در همکاری با پلیس هند در این‌باره ادامه دارد.

سخنگوی دولت اسرائیل نیز در واکنش به این خبر گفت که تحقیقات ماموران امنیتی سفارت اسرائیل و پلیس هند درباره این انفجار آغاز شده است.

جی نائیر، سخنگوی سفارت اسرائیل در هند نیز در گفت وگو با «رویترز» اعلام کرد:«می‌توان تایید کرد که در حوالی ساعت 5:20 (به وقت محلی) انفجاری در نزدیکی سفارت رخ داده است».

پلیس هند در گزارشی ضمن اشاره به این‌که اثری از مواد منفجره در نزدیکی سفارت اسرائیل پیدا نشده گفت تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

این خبر پس از آن منتشر شده که رسانه‌های هند اعلام کردند پلیس دهلی‌نو تماسی تلفنی مبنی بر وقوع انفجار در نزدیکی سفارت اسرائیل در این کشور دریافت کرده است.

در شبکه‌های اجتماعی نیز تصاویری منتشر شده که استقرار نیروهای پلیس در اطراف سفارت اسرائیل پس از انتشار خبر وقوع انفجار را نشان می‌دهد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید