پیام تبریک پادشاه و ولی‌عهد سعودی به امیر جدید کویت

ولی‌عهد سعودی در پیام تبریک به امیر کویت: اطمینان داریم که تلاش‌های شما به ثمر خواهد رسید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه سعودی و شاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد این کشور، چهارشنبه 28 آذر، در پیامی به شیخ مشعل الاحمد الجابر الصباح، انتصاب او را به سمت امیر کویت، تبریک گفتند.

ملک سلمان در پیام تبریک خود به امیر جدید کویت گفت: «انتصاب جناب‌عالی‌ به عنوان امیر کویت برای ادامه راه برادر فقیدتان جناب شیخ نواف الاحمد الجابر الصباح، را تبریک می‌گوییم.»

پادشاه سعودی در این پیام با تاکید بر ادامه حمایت سعودی از کشور کویت خطاب به امیر جدید کویت گفت: «از خداوند متعال برای شما سلامتی و برای کشور و مردم کویت شادکامی، رشد، توسعه و شکوفایی و تحقق آرمان‌ها را تحت رهبری خردمندانه شما خواستاریم».

ملک سلمان همچنین در پیام خود افزود: «مشتاقانه منتظر همکاری با عالی‌جناب امیر جدید کویت برای خیر و صلاح دو کشور و دو ملت برادر هستیم.»

شاهزاده محمد بن سلمان، بن عبدالعزیز آل سعود ولی‌عهد سعودی نیز در پیامی به امیر کویت تصدی این سمت و به دست گرفتن زمام حکومت در این کشور را تبریک گفت.

ولی‌عهد سعودی گفت: «تصدی سمت جدید و گرفتن زمام قدرت برای ادامه راه مرحوم شیخ نواف الاحمد الجابر الصباح را به جنابعالی تبریک می‌گویم.»

محمد بن سلمان در پیام خود تاکید کرد که روابط محکم کویت و سعودی، سرنوشت مشترک دو کشور برادر را به هم پیوند می‌دهد.

او در پایان برای کشور و ملت کویت تداوم پیشرفت و سعادت را تحت رهبری خردمندانه شیخ مشعل الاحمد الجابر الصباح، آرزو کرد.

ولی‌عهد سعودی خطاب به امیر جدید کویت گفت :«مطمئن هستم که تلاش‌های شما که به نفع کشور و مردم کویت است، به ثمر خواهد رسید».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size