ارتش اسرائیل مواضع جدیدی در غزه را بمباران کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

در ادامه جنگ اسرائیل و حماس و پایان آتش‌بس یک هفته‌ای، ارتش اسرائیل از حمله به پایگاه‌ها، انبارهای مهمات و تونل‌های حماس خبر داد.

ارتش اسرائیل، یک‌شنبه 12 آذر، در بیانیه‌ای، اعلام کرد: «یک پهپاد اسرائیلی از راه دور، تعدادی از افراد حماس را مورد هدف قرار داد.»

حمله به اهداف دریایی حماس

همچنین ارتش اسرائیل اعلام کرد، نیروی دریایی اسرائیل اهدافی از حماس در دریا را مورد حمله قرار داده و حملاتی نیز به پشتیبانی از نیروهای زمینی اسرائیل انجام داده است و گفت: «نیروهای اسرائیلی، زیرساخت‌های نظامی دریایی و انبار مهمات حماس را هدف قرار داده است.»

در همین حال گردان‌های «القسام»، شاخه نظامی حماس اعلام کرد، نیروهای «القسام» با حمله به گروهی از سربازان اسرائیلی، تعداد زیادی از آن‌ها را کشتند.

به گزارش خبرنگار «العربیه»، اسرائیل، بامداد یک‌شنبه 12 آذر، چندین منطقه در مرکز و جنوب نوار غزه را بمباران کرد که منجر به کشته و مجروح شدن ده‌ها فلسطینی شد.

سازمان جهانی بهداشت، هشدارهای خود در خصوص شرایط بد انسانی و بهداشتی در نوار غزه را تجدید کرد و خواستار پایان فوری جنگ شد.

از آغاز جنگ اسرائیل و حماس از 7 اکتبر، اسرائیل تاکید کرد، قبل از نابودی حماس، برچیدن ساختار نظامی، تخریب کامل تونل‌ها و از بین بردن رهبران آن، به جنگ خاتمه نخواهد داد.

همچنین اشاره کرد، عملیات نظامی خود در جنوب غزه همزمان با ادامه حملات در شمال را به زودی آغاز خواهد کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید