مرکز امدادرسانی ملک سلمان سومین کشتی حامل کمک‌های بشردوستانه برای غزه را اعزام کرد

سومین کشتی حامل کمک‌های بشردوستانه سعودی برای مردم غزه، محموله‌ای 300 کانتینری به وزن 1246 تن شامل مواد غذایی اساسی و اقلام پزشکی و دارویی را برای تامین نیازهای بیمارستان‌های غزه منتقل می‌کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

در ادامه پل‌های هوایی و دریایی ایجاد شده از سوی پادشاهی عربی سعودی برای یاری‌رسانی به مردم فلسطین در نوار غزه، مرکز امداد و کمک‌ر‌سانی بشردوستانه ملک سلمان سومین کشتی حامل کمک‌های امدادی سعودی را اعزام کرد.

به گزارش «العربیه»، مرکز امداد و کمک‌ر‌سانی بشردوستانه ملک سلمان این کشتی که سومین کشتی حامل کمک‌های ارسالی از سعودی برای غزه است را شنبه 11 آذر از مبدا بندر اسلامی جده در دریای سرخ به مقصد بندر پورت سعید در مصر اعزام کرد.

Advertisement

سومین کشتی کمک‌های بشردوستانه سعودی برای مردم غزه محموله‌ای 300 کانتینری به وزن 1246 تن شامل مواد غذایی اساسی و اقلام پزشکی و دارویی را برای تامین نیازهای مردم و بیمارستان‌های غزه منتقل کند.

از جمله این محموله، 100 کانتینر شامل مواد غذایی اساسی، شیر خشک برای کودکان و امکانات سرپناهی است و با هماهنگی مرکز امدادرسانی ملک سلمان برای رساندن آن به داخل نوار غزه تلاش می‌شود.

این کمک‌های بشردوستانه در چارچوب نقش تاریخی و همیشگی پادشاهی عربی سعودی در حمایت از ملت فلسطینی بردار و پشتیبانی از برادران فلسطینی در همه بحران‌ها و سختی‌هایی که با آن مواجه بوده‌اند، ارسال می‌شود.

مرکز ملک سلمان همچنین کمک‌های امدادی متنوعی را به یکی از مدارس که به پناهگاهی برای پناهجویان فلسطینی در غرب شهر خان یونس در جنوب نوار غزه تبدیل شده است، ارائه داد.

ارسال این خدمات امدادی و کمک‌های بشردوستانه‌ در هماهنگی با سازمان هلال احمر فلسطین و در چارچوب کمپین مردمی برای یاری‌رسانی به مردم فلسطین در نوار غزه، انجام می‌‌‌شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید