اسرائیل مجددا شهرک‌های مرزی جنوب لبنان را بمباران کرد

حزب‌الله پنج‌شنبه از کشته‌شدن 2 نفر از عوامل خود در درگیری با ارتش اسرائیل در مرزهای جنوب لبنان خبر داد که شمار کشته‌های حزب‌الله از 8 اکتبر را به 76 نفر رساند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

مرزهای جنوبی لبنان از شامگاه پنج‌شنبه تا جمعه 26 آبان، شاهد بمباران‌های مداوم اسرائیل بوده است.

خبرگزاری ملی لبنان جمعه اعلام کرد که نیروهای اسرائیلی، بامداد جمعه، حومه شهرک‌های «ناقوره» و «علماالشعب» و همچنین شهرک‌های «عیتاالشعب» و «رامیه» را بمباران کرده و جنگنده‌های اسرائیلی نیز شامگاه پنج‌شنبه به اطراف شهرک «ناقوره» و «جبل اللبونه» حمله کردند.

بر اساس این گزارش، هواپیماهای شناسایی اسرائیل در طول شب گذشته تا صبح امروز با استفاده از نور بمب‌های منور در آسمان بخش‌های غربی و مرکزی جنوب لبنان پرواز کردند.

از سویی حزب‌الله پنج‌شنبه با اعلام هدف ‌قرار دادن 7 موضع نظامی اسرائیل در نزدیکی مرزهای جنوبی لبنان، خاطرنشان کرد که در این حملات، اهدافی مورد «اصابت مستقیم» قرار گرفتند.

ارتش اسرائیل نیز با بمباران توپخانه‌ای و هوایی شهرک‌های مرزی لبنان، واکنش نشان داد و اعلام کرد که اهداف متعلق به حزب‌الله را در جنوب لبنان هدف قرار داده است.

دو کشته حزب‌الله

این در حالی است که حزب‌الله پنجشنبه از کشته‌شدن 2 نفر از عوامل خود در درگیری با ارتش اسرائیل در مرزهای جنوب لبنان خبر داد که شمار کشته‌های حزب‌الله از 8 اکتبر را به 76 نفر رساند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید