زخمی‌شدن 5 اسرائیلی در پی تیراندازی در نزدیکی بیت لحم

شبکه تلویزیونی اسرائیل اعلام کرد که ارتش این کشور با شلیک به سوی مهاجمان تعدادی از آنها را کشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

سازمان آمبولانس‌های اسرائیل، پنج‌شنبه 25 آبان اعلام کرد، در پی تیراندازی در ایست بازرسی تونلی در نزدیکی شهر بیت لحم در کرانه باختری، پنج اسرائیلی زخمی شده و وضعیت یکی از آنها وخیم گزارش شده است.

همزمان شبکه تلویزیونی اسرائیل اعلام کرد، ارتش این کشور به سوی مهاجمان آتش گشود و تعدادی از آنها را کشت.

ارتش اسرائیل به سوی مهاجمان آتش گشود

شبکه تلویزیونی اسرائیل به نقل از خبرگزاری «انباء العالم العربی» گفت: «احتمالا 3 فلسطینی در این حمله شرکت کرده‌ بودند».

در همین حال مرکز اطلاع رسانی فلسطین گزارش داد که گردان‌های القسام، شاخه نظامی حماس، با نیروهای اسرائیلی در روستای جنین در شمال کرانه باختری درگیر شدند.

گردان‌های القسام از طریق تلگرام گزارش دادند، نیروهای اسرائیلی که به روستای کفردان حمله کردند را با گلوله و بمب‌های کنار جاده‌ای مورد هدف قرار دادند.

پیش از این خبرگزاری «شهاب» گزارش داد، درگیری شدیدی مسلحان فلسطینی و نیروهای اسرائیلی نزدیک در ورودی شهر «السيله الحارثيه» واقع در غرب جنين رخ داده است.

شاهدان به خبرگزاری «انباء العالم العربی» گفتند، تعدادی از شهرها و روستاهای کرانه باختری شاهد یورش نیروهای اسرائیلی و سپس تیراندازی و درگیری بوده است.

این خبرگزاری همچنین از درگیری نیروهای اسرائیلی با فلسطینی‌ها در شهرک «دورا» در استان الخلیل در جنوب کرانه باختری خبر داد.

این خبرگزاری نوشت، نیروهای اسرائیلی در حمله به منازل تعدادی از شهروندان در شهر الخلیل حداقل 10 فلسطینی را بازداشت کردند.

نیروهای اسرائیلی همچنین به شهرک کفر ذان در جنی و شهرک قصره در نابلس یورش برده و یک فلسطینی را دستگیر کردند.

خبرگزاری فلسطین اعلام کرد، نیروهای اسرائیلی پس از آنکه برای دومین بار طی چند ساعت به شهر اریحا و جنین حمله کردند، چند فلسطینی را دستگیر کردند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید