پادشاه و ولی‌عهد سعودی کارزار جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای غزه را اعلام کردند

سازمان پزشکان بدون مرز‌ اطلاع داد که به‌رغم انتقال شماری از زخمی‌ها از غزه به مصر، هم اکنون بیش از 20 هزار زخمی دیگر در این منطقه وجود دارد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه و محمد بن سلمان، ولی‌عهد سعودی، پنج‌شنبه 11 آبان آغاز کارزار جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای کمک به مردم فلسطین در غزه از طریق «مرکز ملک سلمان برای فعالیت‌های بشردوستانه» را اعلام کردند.

عبدالله بن عبدالعزیز الربیعه، مشاور دربار سلطنتی و رئیس «مرکز ملک سلمان» تصریح کرد، این کارزار در راستای نقش تاریخی پادشاهی سعودی برای کمک به ملت برادر فلسطین طی بحران‌ها و مشکلاتی است که این ملت با آن درگیر بوده است.

الربیعه با اشاره به حمایت پیوسته بشردوستانه سعودی از فلسطینیان تاکید کرد که سعودی در صدر کشورهای کمک‌کننده به مردم فلسطین است.

او از پادشاه و ولی‌عهد سعودی برای پشتیبانی همیشگی از مردم و مسئله فلسطین تشکر و قدردانی کرد.

در همین رابطه، وزارت بهداشت گروه حماس در غزه امروز اعلام کرد که از هفتم اکتبر تاکنون 8796 فلسطینی از جمله 3648 کودک در جریان حملات اسرائیل کشته شدند.

سازمان پزشکان بدون مرز هم در بیانیه‌ای اطلاع داد که به‌رغم انتقال روز گذشته شماری از زخمی‌ها از غزه به مصر، هم اکنون بیش از 20 هزار زخمی دیگر در این منطقه وجود دارد.

بیانیه مذکور همچنین از خروج 22 نفر از پرسنل سازمان پزشکان بدون مرز از غزه خبر داد و خواستار تسهیل خروج ساکنان غزه از منطقه شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید