سعودی برای 8000 مربی مهدکودک دوره‌های آموزش هنرهای موسیقی برگزار می‌کند

هدف از این طرح ارتقای مهارت‌های مربیان مهد کودک و تقویت هنرهای موسیقی آنها به منظور شکل‌گیری شخصیت و ذائقه زیبایی‌شناختی کودکان عنوان شده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

وزارتخانه‌های فرهنگ و آموزش پادشاهی عربی سعودی، دوشنبه 23 مرداد، از آغاز ثبت نام مرحله دوم برنامه ارتقای مهارت‌‌های مربیان مهدکودک در زمینه هنرهای موسیقی که با مشارکت 8000 معلم زن مهد کودک و زیر نظر سازمان موسیقی و متخصصان آموزش مرحله مهدکودک انجام می‌شود، خبر دادند.

به گزارش «العربیه»، مرحله دوم این برنامه با هدف آموزش 8000 معلم مهدکودک از مدارس دولتی و خصوصی، از سپتامبر آینده به مدت چهار هفته متوالی آغاز می‌شود.

این آموزش با شناسایی ویژگی‌های صدا و اصطلاحات مرتبط با آن، به منظور ایجاد شخصیت و شکل‌گیری ذائقه زیبایی‌شناختی کودک، تلاش می‌کند تا شایستگی و مهارت‌های موسیقی معلمان را تقویت کند و مهارت‌های شناختی و اجرایی آنها را در ارتباط با اجرای فعالیت‌های موسیقایی ویژه کودکان ایجاد کند.

این مرحله در ادامه موفقیت‌های مرحله اول برنامه ارتقای مهارت‌های مربیان مهدکودک در رشته هنرهای موسیقی در اردیبهشت‌ماه گذشته است که با مشارکت بیش از 7 هزار مربی مهدکودک از مدارس دولتی و خصوصی بود.

این مرحله از برنامه شامل 49 ساعت آموزش خواهد بود و پس از تکمیل برنامه، گواهی کمیسیون موسیقی و موسسه آموزش و رشد حرفه‌ای به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید