سفیر یمن: نتایج تحقیق درباره ترور کارمند سازمان ملل در زمان مناسب اعلام خواهد شد

مؤید حمیدی، مسئول تیم برنامه جهانی غذای سازمان ملل متحد، ظهر جمعه گذشته توسط افراد ناشناس در شهر التربه، استان تعز در جنوب غربی یمن ترور شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

حمیدی که تبعه اردن است، چند روز پیش از وقوع حادثه وارد التربه شده بود تا به عنوان سرپرست برنامه جهانی غذا در این شهر به انجام وظایف خود بپردازد.

جلال فقیره، سفیر یمن در پادشاهی اردن، چهارشنبه 4 مرداد به «العربیه» گفت که نتایج تحقیقات درباره حادثه ترور کارمند سازمان ملل متحد در یمن، در زمان مناسب اعلام خواهد شد.

اداره پلیس استان تعز شنبه گذشته، از دستگیری عاملان ترور مؤید حمیدی، مسئول برنامه جهانی غذا، توسط نهادهای امنیتی یمن، خبر داده بود.

یحیی العتوانی، مشاور امنیتی استان تعز، در روزهای گذشته از شناسایی عاملان تیراندازی به سوی سرپرست برنامه جهانی غذا، که منجر به قتل وی شد، خبر داد.

حادثه ترور مؤید حمیدی، مسئول تیم برنامه جهانی غذای سازمان ملل متحد، ظهر جمعه توسط افراد ناشناس در شهر التربه، استان تعز در جنوب غربی یمن که تحت تصرف دولت قانونی یمن است، رخ داد. این حادثه با زخمی شدن تعدادی از شهروندان یمنی همراه بود.

حمیدی که تبعه اردن است، چند روز پیش از وقوع حادثه وارد التربه شده بود تا به عنوان سرپرست برنامه جهانی غذا در این شهر به انجام وظایف خود بپردازد.

قابل ذکر است که این دومین مقام بین‌المللی است که از آوریل 2018 در استان تعز ترور می‌شود، در آن زمان یک کارمند تبعه لبنان که در صلیب سرخ شاغل بود توسط افراد ناشناس در منطقه الدباب در ورودی جنوب غربی شهر تعز کشته شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید