نتانیاهو در پی وخامت حالش به بیمارستان منتقل شد

دفتر نتانیاهو اعلام کرد که وضعیت سلامتی نخست‌وزیر خوب است و او تحت معاینات پزشکی قرار گرفته است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

بنا به اعلام رسانه‌ها و منابع رسمی اسرائیلی، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل در پی خستگی و از حال رفتن او به بیمارستان منتقل شده است. خبرنگار «العربیه» نیز به نقل از منابع اسرائیلی شنبه 24 تیر از وخامت حال نتانیاهو و انتقالش به بیمارستان خبر داد.

دفتر نخست‌وزیر اسرائیل تایید کرد که نتانیاهو در مرکز پزشکی «شبا» در نزدیکی تل‌آویو تحت معاینات پزشکی قرار گرفته و حال او خوب است.

Advertisement

پزشک معاینه‌کننده نتانیاهو به «کانال 12» اسرائیل گفت که «وضعیت نخست‌وزیر پایدار است» و خاطرنشان کرد که او تحت انجام معاینات پزشکی است.

رسانه‌های محلی اسرائیل در این‌باره توضیح دادند که نخست‌وزیر این کشور « هنگام انتقال او از محل سکونتش در شهر ساحلی قیساریه به بیمارستان در مسیر هوشیاری کامل داشت.»

«شبکه 12» اسرائیل گزارش کرد که نتانیاهو پیش از انتقال او به بیمارستان در قفسه سینه خود احساس درد کرده است. این شبکه اما بیهوشی نتانیاهو یا انتقال قدرت به یک مقام دیگر را تکذیب کرد.

شایان ذکر است که نتانیاهو در مهر سال گذشته نیز هنگام مشارکت او در یک مراسم مذهبی در کنیسه دچار عارضه شد و مدتی را در بیمارستان تحت نظر پزشکان گذرانده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید