مرکز امدادرسانی ملک سلمان: کمک‌های بشردوستانه ما شامل تمام مناطق سودان خواهد بود

سخنگوی مرکز امدادرسانی ملک سلمان خاطر نشان کرد، کارزار جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سودان از طریق پلتفرم «ساهم» انجام خواهد شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

سامر الجطیلی، سخنگوی مرکز امدادرسانی ملک سلمان اعلام کرد، کمک‌های بشردوستانه این نهاد به سودان بر تامین نیازهای اولیه مردم این کشور تمرکز خواهد کرد.

او در اظهاراتی به «العربیه» گفت، مرکز امدادرسانی ملک سلمان، در تمام مناطق سودان اقدام به توزیع مواد غذایی خواهد کرد و این کمک‌های بشردوستانه تمام مناطق این کشور را شامل خواهد شد.

الجطیلی افزود، برای رسیدن این کمک‌ها به مردم سودان، هماهنگی‌هایی در سطح مقامات ارشد کشور سودان انجام شده است.

سخنگوی مرکز امدادرسانی ملک سلمان خاطر نشان کرد، کارزار جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سودان از طریق پلتفرم «ساهم» انجام خواهد شد.

در چارچوب تلاش‌های ریاض برای حمایت از مردم سودان، پادشاه سعودی و ولی‌عهد این کشور یک‌شنبه 17 اردیبهشت مبلغ 100 میلیون دلار به عنوان کمک بشردوستانه به مردم سودان اختصاص دادند.

پادشاه و ولی‌عهد سعودی پیشتر از مرکز امدادرسانی ملک سلمان خواستند تا کمک‌های بشردوستانه به ارزش 100 میلیون دلار به مردم سودان ارائه دهد.

ملک سلمان پادشاه و محمد بن سلمان ولی‌عهد سعودی همچنین خواستار سازماندهی کمپین مردمی از طریق پلتفرم موسوم به «ساهم» برای کمک به مردم سودان و بهبود شرایط آنها شدند.

سودان از 15 آوریل شاهد جنگ بین ارتش و نیروهای پشتیبانی سریع بوده است. این درگیری‌ها تاکنون به کشته‌شدن بیش از 550 نفر و زخمی‌شدن حدود 5000 غیرنظامی منجر شده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید