شورای همکاری خلیج تلاش‌های سعودی و آمریکا برای تنش‌زدایی در سودان را با‌ارزش خواند

دبیرکل شورای همکاری خلیج: امیدواریم گفت‌وگوهای جده در دستیابی به راه‌حل سیاسی ضامن وحدت و انسجام نهادهای دولتی سودان کمک کرده و آرمان‌های مردم این کشور برای برقراری امنیت، صلح، ثبات و توسعه را تحقق بخشد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

جاسم محمد البدیوی، دبیرکل شورای همکاری خلیج از ابتکار مشترک سعودی - آمریکا برای آغاز مذاکرات مقدماتی میان نمایندگان ارتش سودان و نمایندگان نیروهای پشتیبانی سریع که امروز در جده برگزار شد، استقبال کرد.

البدیوی، تلاش‌های خیرخواهانه سعودی و آمریکا در قبال همه طرف‌ها به هدف بسترسازی لازم برای گفت‌وگو و کاهش سطح تنش‌ها در راستای تضمین امنیت و ثبات برای سودان و مردم آن و کمک به تسهیل ارسال کمک‌های بشردوستانه را ارزشمند خواند.

دبیرکل شورای همکاری خلیج، ابراز امیدواری کرد که این گفت‌وگوها به دستیابی به راه‌حل سیاسی ضامن وحدت و انسجام نهادهای دولتی سودان کمک کرده و آرمان‌های مردم این کشور برای برقراری امنیت، صلح، ثبات و توسعه را تحقق بخشد.

البدیوی خاطرنشان کرد که کشورهای شورای همکاری خلیج، حامی صلح هستند و همواره با بهره‌برداری از مناسبات دیرینه و گسترده دیپلماتیک خود، می‌کوشند از امنیت و صلح منطقه‌ای و جهانی، حمایت کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید