ورود کامیون‌های حامل کمک‌های سعودی به مناطق زلزله‌زده شمال غرب سوریه

11 کامیون کمک‌های انسان‌دوستانه مرکز امداد و کمک‌‌رسانی بشردوستانه ملک سلمان، حامل 104 تن مواد غذایی و تجهیزات اسکانی، شنبه از گذرگاه مرزی «غصن الزیتون» عبور کردند تا کمک‌های ارسالی در میان زلزله‌زدگان سوریه توزیع شود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

کامیون‌های حامل کمک‌های سعودی برای زلزله‌زدگان جندیرس در شمال غرب سوریه، دوشنبه 24 بهمن وارد این منطقه شدند.

به گفته یکی از مسئولان اردوگاه امدادی سعودی، این محموله شامل 2000 چادر است که برای اسکان زلزله‌زدگان شمال سوریه تجهیز شده و کاروان‌های حامل کمک‌های بیشتر به جندیرس سوریه در آینده نزدیک وارد این منطقه خواهند شد.

کامیون‌های حامل کمک‌های سعودی، یکشنبه وارد مناطق زلزله‌زده در شمال غرب سوریه شدند.

11 کامیون کمک‌های مرکز امداد و کمک‌های بشردوستانه ملک سلمان، حامل 104 تن مواد غذایی و تجهیزات اسکانی، شنبه از گذرگاه مرزی «غصن الزیتون» عبور کردند تا کمک‌های ارسالی پادشاهی عربی سعودی در میان زلزله‌زدگان سوریه توزیع شود.

گسترش پل هوایی

خبرگزاری رسمی سعودی«واس» شنبه گزارش داد که تعدادی از مناطق زلزله‌زده در شمال سوریه از جمله جندیرس، بلبل، راجو، اطمه، سرمدا، کفر تخاریم، دار‌عزه و اتارب، مشمول این کمک‌رسانی‌ها خواهند شد.

این اقدامات در راستای گسترش پل هوایی امدادی سعودی انجام می‌گیرد که توسط مرکز امدادرسانی ملک سلمان برای کمک به زلزله‌زدگان در سوریه و ترکیه بنا به فرمان ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه و شاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد سعودی احداث شده است.

6 فروند هواپیمای امدادرسان سعودی نیز طی روزهای گذشته در چندین نوبت وارد مناطق زلزله‌زده ترکیه شدند. این هواپیماها، مواد غذایی، چادر، پتو، قالیچه و تجهیزات پزشکی و اقلام دارویی را به عنوان بخشی از پل هوایی امدادی سعودی، به ابتکار مرکز امداد و اقدامات بشردوستانه ملک سلمان برای کمک‌رسانی به مردم زلزله‌زده در سوریه و ترکیه حمل کردند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید