سعودی به همه دارندگان ویزا از تمامی کشورها اجازه ادای حج عمره داد

در اطلاعیه وزارت حج سعودی آمده است که پایگاه اینترنتی «روح السعودیه» برای انجام حج عمره و زیارت مسجد النبی خدمات صدور ویزا انجام می‌دهد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

وزارت حج و عمره سعودی اعلام کرد با آغاز مراسم حج عمره در سال 1444 هجری قمری، همه کسانی که با ویزاهای زیارتی یا سیاحتی وارد کشور شده‌اند، می‌توانند در زمان حضورشان در سعودی به ادای حج عمره اقدام کنند.

وزارت حج سعودی شنبه 22 مرداد در اطلاعیه‌ای تصریح کرد که دارندگان ویزا از ایالات متحده، بریتانیا و کشورهای شینگن نیز می‌توانند حج عمره را ادا کنند.

این وزراتخانه تاکید کرد که پایگاه اینترنتی «مقام» به همراه شرکت‌های سیاحتی امکان دستیابی زائران عمره به ویزا و دیگر خدمات سفر به سعودی را تسهیل می‌کند.

در اطلاعیه وزارت حج سعودی آمده است که پایگاه اینترنتی «روح السعودیه» نیز برای انجام حج عمره و زیارت مسجد النبی خدمات صدور ویزا انجام می‌دهد.

بنا بر این اطلاعیه، مسافرانی که با هدف دیدار با اعضای خانواده خود در سعودی ویزا گرفته‌اند، می‌توانند از طریق اپلیکشن «اعتمرنا» درخواست ادای حج عمره کنند.

وزارت حج سعودی تنها شرط ادای حج عمره برای کسانی که اجازه چنین مراسمی می‌یابند را داشتن بیمه مسافر دانست که هزینه بیماری کرونا، حوادث غیرمترقبه منتهی به مرگ یا نقص عضو و تاخیر در پرواز را شامل شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم