ولی‌عهد سعودی در چارچوب تور منطقه‌ای خود پس از مصر عازم اردن شد

محمد بن سلمان در سفر رسمی به اردن تعدادی از مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی و تقویت روابط دوجانبه در زمینه‌های مختلف را بررسی می‌کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

شاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد پادشاهی عربی سعودی، جمهوری مصر را به مقصد پادشاهی اردن هاشمی، دومین ایستگاه از تور منطقه‌ای سه‌ روزه خود که شامل ترکیه نیز می‌شود، ترک کرد.

محمد بن سلمان قرار است فردا چهارشنبه یکم تیر برای انجام دیدار رسمی با رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه از امان، پایتخت اردن عازم آنکارا شود.

Advertisement

بنا به رسانه‌های اردن شاهزاده محمد پیش از رفتن به ترکیه امشب را در اردن سپری خواهد کرد و طی دیدار رسمی خود با مقامات اردن «تعدادی از مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی و همچنین تقویت روابط دوجانبه در زمینه‌های مختلف» را بررسی خواهد کرد.

بنا به اعلام بسام راضی، سخنگوی ریاست جمهوری مصر، عبدالفتاح السیسی، رئیس جمهوری این کشور سه‌شنبه 31 خرداد در کاخ الاتحادیه به‌طور رسمی از شاهزاده محمد بن سلمان استقبال کرد. السیسی شامگاه دوشنبه نیز در فرودگاه قاهره به استقبال ولی‌عهد سعودی آمده بود.

در چارچوب سفر رسمی ولی‌عهد سعودی به قاهره که در چارچوب تور منطقه‌ای سه روزه او انجام شد در مقر سازمان کل سرمایه‌گذاری و مناطق آزاد مصر تعدادی از توافق‌نامه‌های میان دو کشور و قراردادهای بین بخش‌های خصوصی دو طرف امضا شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم