رقابت 11 بانوی اسنوکرباز سعودی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان

مسابقات قهرمانی زنان اسنوکر‌باز آسیا از اول تا 12 ماه مارس سال جاری در شهر «دوحه» قطر برگزار خواهد شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

مراحل آماده‌سازی فدراسیون بیلیارد و اسنوکر پادشاهی عربی سعودی برای نخستین حضور رسمی زنان این کشور در مسابقات قهرمانی جهان و همچنین مسابقات اسنوکر قهرمانی آسیا ادامه دارد.

مرحله نهایی آماده‌سازی بانوان اسنوکر‌باز سعودی برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان و آسیا سه‌شنبه، 22 فوریه با برپایی اردویی که تا پایان هفته جاری در شهر دمام ادامه خواهد داشت، آغاز شد.

گفتنی است که از این تعداد تنها 3 بانوی اسنوکرباز سعودی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان و آسیا برگزیده می‌شوند.

در این اردو 11 بانوی سعودی به سرمربی‌گری منصور الخنفری شرکت خواهند کرد. این 11 بانوی اسنوکرباز سعودی، اخیراً با برپایی چندین اردو و کسب نتایج قابل قبول در مسابقات دوستانه بین‌المللی «قاهره» خود را برای مسابقات قهرمانی جهان و آسیا آماده می‌کنند.

بانوان اسنوکر‌باز سعودی
بانوان اسنوکر‌باز سعودی

اسامی دعوت‌‌شدگان به اردوی نهایی آماده‌سازی بانوان اسنوکر‌باز سعودی برای شرکت در رقابت‌های پیش‌رو عبارتند از: «سهراب شکری، ندا الزهرانی، نجلاء النعیمی، آلا الحلوه، رهاب شکری، مروج فلیمبان، نوره الضمن، دلال الشمری، ایمان جبران، لجین المدنی و البتول الحمزه.»

ناصر الشمری، رئیس فدراسیون بیلیارد و اسنوکر سعودی نیز با تایید آمادگی بانوان سعودی برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان و آسیا، خاطرنشان کرد: «مراحل آماده‌سازی بازیکنان را با برپایی اردوهای متعدد برای شرکت و ارائه عمل‌کردی افتخارآمیز در این دو رقابت‌ پیش‌رو با موفقیت گذرانده‌ایم.»

وی در پایان افزود: «بهترین نتایج را برای بانوان اسنوکر‌باز سعودی آرزو می‌کنم»

گفتنی است، مسابقات قهرمانی اسنوکر زنان آسیا از اول تا 12 ماه مارس سال جاری به میزبانی شهر «دوحه»، پایتخت کشور قطر برگزار می‌شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید