11 نیروی ارتش عراق توسط «داعش» کشته شدند

فرماندهی عملیات علیه داعش در استان دیالی از شناسایی و انهدام سه مقر مخفی تروریست‌ها در جریان یک عملیات پیچیده اطلاعاتی خبر داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

خبرنگار «العربیه» گزارش داد که 11 سرباز ارتش عراق جمعه 21 ژانویه در حمله «داعش» به شمال استان دیالی کشته شدند.

بنا به این گزارش، ارتش عراق در پی حمله داعش، نیروها و تجهیزات کمکی فراوانی به روستای «الگلیعه» از توابع منطقه «العظیم» در دیالی اعزام کرد.

یک منبع امنیتی عراقی به رسانه‌های داخلی گفت که هیئتی عالی از وزارت دفاع برای بررسی این حادثه به منطقه اعزام شده و فرماندهی عملیات علیه داعش در استان دیالی هم تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده است.

عملیات ارتش عراق

رسانه‌های عراق چهارشنبه به نقل از فرماندهی عملیات علیه داعش در استان دیالی از شناسایی و انهدام سه مقر مخفی تروریست‌ها در جریان یک عملیات پیچیده اطلاعاتی خبر دادند.

به گزارش رسانه‌های عراقی، در این سه مقر مخفی بمب‌های کنار جاده‌ای، گلوله‌های خمپاره، 9 راکت، مواد تولید موشک، ماده انفجاری C4، سلاح‌های شوک‌آور و کمربندهای انفجاری کشف و ضبط شد.

تهدید داعش

کارل هاریس، جانشین فرمانده ائتلاف بین‌المللی مبارزه با داعش در دیدار با مسرور بارزانی، نخست‌وزیر اقلیم کردستان در اربیل تاکید کرد که کماکان این گروه تهدیدی جدی علیه امنیت عراق و سوریه است.

دولت اقلیم کردستان در اطلاعیه‌ای آورده که هاریس حمایت کامل ائتلاف از نیروهای پیشمرگه کرد در مبارزه با داعش را نیز اعلام کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید