خالد بن سلمان: حوثی‌ها با وعده‌های دروغین مردم یمن را فریب می‌دهند

معاون وزیر دفاع سعودی: ریاض تلاش می‌کند که یمن در داخل مجموعه کشورهای عربی خلیج باشد تا مردم آن از ثبات، امنیت و توسعه برخوردار شوند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

شاهزاده خالد بن سلمان، معاون وزیر دفاع پادشاهی عربی سعودی تاکید کرد که شبه‌نظامیان حوثی با ترویج و دادن وعده‌های دروغین مکرر یمنی‌ها را فریب می‌دهند تا از آنها در جنگی مرگبار استفاده ‌کنند.

شاهزاده خالد بن سلمان، چهارشنبه 19 ژانویه، در توئیتی در حساب کاربری خود در شبکه توئیتر نوشت: «عقلای یمن باید دروغ‌های حوثی‌ها را نپذیرند و از فرزندان خود در برابر «بیهودگی» اقدامات آنها محافظت کنند».

او گفت، سعودی تلاش می‌کند که یمن در داخل مجموعه کشورهای عربی خلیج باشد تا مردم آن از ثبات، امنیت، توسعه مانند سایر کشورهای عربی خلیج برخوردار شوند اما شبه‌نظامیان حوثی گزینه تروریسم و ​​تخریب را انتخاب کرده و از مردم یمن به‌عنوان ابزاری برای پیشبرد اهداف رژیم ایران استفاده کردند. ما به مردم یمن اطمینان می‌دهیم که آنها از ما و ما از آنها هستیم و همیشه در کنار آنها خواهیم بود.

معاون وزیر دفاع سعودی در توئیتی دیگر افزود: «وعده‌های دروغین و توهمات مکرر شبه‌نظامیان حوثی فرزندان ملت عرب یمن را فریب داده و از آنها به عنوان ابزار در جنگی مرگبار استفاده می‌کنند. اما زمان آن رسیده است که یمنی‌های خردمند این توهمات را از حوثی‌ها قبول نکنند و از مردم آزاده یمن در برابر «بیهودگی» شبه‌نظامیان تروریست حوثی محافظت کنند».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید