ائتلاف عربی 4 قایق انفجاری حوثی‌ها را در الحدیده منهدم کرد

تلاش‌های ائتلاف عربی به حفاظت از خطوط کشتیرانی و تجارت جهانی در تنگه باب‌المندب و جنوب دریای سرخ کمک کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن اعلام کرد در عملیاتی ویژه یک سایت مونتاژ و بمب‌گذاری قایق‌های انفجاری را در بندر الحدیده در غرب یمن هدف قرار داده است.

ائتلاف عربی شنبه، 23 اکتبر، افزود:« در این عملیات 4 قایق بمب‌گذاری شده در پادگان ساحلی "الجبانه" در الحدیده قبل از انجام حملات انتحاری قریب‌الوقوع، هدف قرار گرفته و منهدم شدند».

آرشیوی
آرشیوی
Advertisement

ائتلاف عربی در بیانیه خود گفت: « طی عملیاتی که انجام دادیم محل مونتاژ و بمب‌گذاری قایق‌های انفجاری در اردوگاه ساحلی الجبانه در الحدیده هدف قرار گرفت. در این عملیات 4 قایق انفجاری در محل منهدم شد، این چهار قایق برای انجام عملیات خصمانه قریب الوقوع آماده شده بود».

ائتلاف افزود که تلاش‌های آن در حفاظت از خطوط کشتیرانی و تجارت بین‌المللی در تنگه باب‌المندب و جنوب دریای سرخ کمک زیادی کرده است.

روز جمعه نیز ائتلاف عربی در بیانیه‌ای، اعلام کرد بیش از 92 عنصر شبه‌نظامی حوثی در 31 عملیات در جبهه‌های الجوبه و الکساره در استان مأرب یمن کشته شدند.

ائتلاف عربی گفت:«طی 31 عملیات رزمی خودروها و عناصر حوثی در جبهه‌های الجوبه و الکساره هدف قرار گرفت و 16 خودرو نظامی منهدم و بیش از 92 نفر از عناصر شبه‌نظامی حوثی کشته شدند».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید