.
.
.

در حمله پهپادی ائتلاف بین‌المللی یک فرمانده نزدیک به القاعده در ادلب کشته شد

گروه تحریر الشام نزدیک به 10 نفر از جمله خبرنگاران و آوارگانی از شهرهای حماه، دمشق و ادلب سوریه را به ظن همکاری با ائتلاف بین‌المللی بازداشت کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دیدبان حقوق بشر سوریه از کشته شدن دو نفر از رهبران تندرو از جمله یکی تونسی و عضو گروهی نزدیک به سازمان القاعده در حمله هوایی ائتلاف بین‌المللی مبارزه با «داعش» در شهر ادلب سوریه خبر داد.

منابع دیدبان حقوق بشر سوریه شامگاه دوشنبه حمله پهپادی به یک دستگاه خودرو در راه ارتباطی میان ادلب و بنش در حومه این شهر را رصد کردند که احتمالا توسط ائتلاف بین‌المللی صورت گرفته است.

در همین راستا گروه تحریر الشام نزدیک به 10 نفر از جمله خبرنگاران و آوارگانی از شهرهای حماه، دمشق و ادلب را به اتهام همکاری با ائتلاف بین‌المللی و ارسال گرا و مختصات مکانی این خودرو هدف قرار گرفته، بازداشت کرده که تاکنون اطلاعی از سرنوشت در دست نیست.

منابع دیدبان حقوق بشر سوریه شامگاه دوشنبه حمله پهپادی به یک دستگاه خودرو در راه ارتباطی میان ادلب و بنش در حومه این شهر را رصد کردند که احتمالا وابسته به ائتلاف بین‌المللی است.

احتمالا این خودرو از سوی یکی از فرماندهان گروههای تندرو هدایت می‌شد، تاکنون اما اطلاعاتی درباره هویت این فرد یا دیگر سرنشینان احتمالی این خودرو در دست نیست. در پی هدف قرار گرفتن این خودرو ستون دود و آتش برخاسته از آن مشاهده شده است.

به گفته دیدبان حقوق بشر سوریه در 24 اوت گذشته نیز 8 نفر از عناصر گروه تحریر الشام در انفجاری که گمان می‌رود در اثر گلوله توپخانه باشد در شرایطی ناشناخته در اردوگاه آموزشی این گروه در نزدیکی روستای رام حمدان در حومه ادلب کشته و 10 نفر دیگر مجروح شدند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم