کشته‌شدن 18 عنصر شبه‌نظامی حوثی در کمین نیروهای ارتش یمن

سامانه پدافند هوایی ائتلاف عربی، 4 فروند پهپاد انفجاری حوثی‌ها را در آسمان یمن رهگیری و منهدم کرده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

یک مقام نظامی یمنی از کشته شدن 18 عنصر شبه‌نظامی حوثی مورد حمایت ایران در کمین نیروهای ارتش این کشور خبر داد.

در همین راستا ارتش یمن اعلام کرد که نیروهای آن چهارشنبه یکم سپتامبر با نصب کمینی محکم گروهی از شبه‌نظامیان کودتاگر حوثی را در جبهه المشجح در غرب استان مارب هدف قرار داده‌اند.

به گفته مقام نظامی یمنی در کمین نیروهای ارتش یمن علیه این مجموعه از شبه‌نظامیان حوثی همه 18عنصر آن کشته شدند و به دنبال آن یگان‌ توپخانه‌ای ارتش حملاتی پی‌در پی علیه تحرکات حوثی‌ها در جبهه المشجح انجام داده و خسارت‌های جانی و مادی به آنها وارد کرد.

نیروهای ارتش یمن برای چهارمین روز متوالی نبردی سنگین را علیه شبه‌نظامیان کودتاگر حوثی مورد حمایت ایران و در امتداد جبهه‌های جنگ در جنوب غرب استان مارب ادامه می‌دهند.

بنا به اعلام مرکز اطلاع‌رسانی ارتش یمن، نبرد نیروهای ارتش، مقاومت مردمی و مردان قبایل علیه کودتاگران حوثی‌ علاوه بر وارد آمدن خسارت‌های مادی منجر به کشته و زخمی شدن دهها عنصر شبه‌نظامی حوثی شده است.

بنا به اعلام این مرکز، جنگنده‌های ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن نیز نیروهای کمکی و تجهیزات جنگی شبه‌نظامیان حوثی را در اطراف این جبهه هدف قرار داده و خسارت‌های جانی و مادی سنگینی به آنها وارد کردند.

این در حالی است که سامانه پدافند هوایی ائتلاف عربی، 4 فروند پهپاد انفجاری حوثی‌ها را در آسمان یمن رهگیری و منهدم کرده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم