ارتش یمن مواضعی استراتژیک را در استان الجوف آزاد کرد

شبه نظامیان حوثی زیر آتش یگان‌های ارتش ملی و حملات جنگنده‌های ائتلاف، متحمل خسارت‌های جانی و مادی زیادی شدند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

جنگنده‌های ائتلاف حمایت از دولت قانونی یمن با انجام حملات هوایی پی‌ در پی تجمع‌ها و نیروهای کمکی شبه‌نظامیان تروریستی حوثی وابسته به ایران را هدف قرار دادند.

و در همین راستا ارتش یمن چهارشنبه 18 اوت، از آزادسازی مواضعی استراتژیکی از دست شبه‌نظامیان حوثی وابسته به ایران در شمال شرق استان الجوف خبر داد.

وب‌سایت رسمی ارتش یمن اعلام کرد که عناصر ارتش ملی و مقاومت مردمی موفق شدند مقرهای استراتژیک نظامی در جبهه «القعیف» واقع در منطقه «برط العنان» در شمال شرقی استان جوف، را آزاد کنند.

سرتیپ هادی الجعیدی، فرماندهی تیپ دهم و رئیس عملیات مرزبانی، اظهار داشت: که نیروهای ارتش ملی پس از نبردهای شدید و سنگین موفق به آزادسازی و بازپس‌گیری نقاطی حساس در جبهه القعیف شدند که از مهمترین آن رشته‌کوهای استراتژیک «قبیان» است.

این فرمانده ارتش یمن افزود:«شبه نظامیان تروریست حوثی وابسته به ایران، در این نبرد، زیر آتش یگان‌های ارتش ملی و حملات جنگنده‌های ائتلاف، متحمل خسارت‌های جانی و مادی زیادی شدند».

سرتیپ الجعیدی خاطرنشان کرد که جنگنده‌های ائتلاف با انجام چندین حمله هوایی پی در پی، علیه تجمع‌ها و نیروهای کمکی شبه‌نظامیان تروریستی حوثی خسارت‌های سنگینی به آنها وارد ساختند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم