تاکید سعودی بر حمایت از امنیت و ثبات تونس

سعودی: اطمینان داریم رهبری تونس قادر به تحقق شکوفایی و زندگی با کرامت برای مردم این کشور است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

پادشاهی عربی سعودی ضمن ابراز اطمینان از رهبری تونس در پشت سرگذاشتن شرایط کنونی، بر ایستادگی خود در کنار هر آنچه امنیت و ثبات تونس را حفظ کند، تاکید کرد.

سعودی سه‌شنبه، 27 ژوئیه، همچنین از جامعه بین‌المللی خواست تا در این شرایط و برای مقابله با چالش‌های بهداشتی و اقتصادی در کنار تونس بایستد.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) وزارت خارجه این پادشاهی در ارتباط با تحولات تونس بیانیه‌ای به شرح ذیل منتشر کرده است:« دولت پادشاهی عربی سعودی تحولات کنونی اوضاعی که کشور برادر، جمهوری تونس شاهد آن است را دنبال می‌کند. این پادشاهی به هر آنچه به امور داخلی تونس مربوط می‌شود احترام می‌گذارد و آن را امور مربوط به حاکمیت این کشور می‌داند و بر ایستادگی خود در کنار هر آنچه امنیت و ثبات کشور برادر جمهوری تونس را حفظ کند، تاکید می‌کند».

در بیانیه وزارت خارجه سعودی همچنین آمده است که «این پادشاهی اطمینان دارد که رهبری تونس قادر به پشت سر گذاشتن این شرایط و تحقق شکوفایی و زندگی با کرامت برای ملت برادر تونس است». و در این راستا سعودی «خواهان آن است که جامعه بین‌المللی در شرایط کنونی و برای مقابله با چالش‌های بهداشتی و اقتصادی از تونس حمایت کند».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید