ارتش یمن: دست‌کم 13 عنصر حوثی کشته و ده‌ها تن دیگر زخمی شدند

شبه‌نظامیان حوثی در حمله ناکام به مناطق غرب استان مارب متحمل تلفات و خسارت‌های سنگینی شدند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

ارتش ملی یمن اعلام کرد در حمله ناکام حوثی‌ها در جبهه المشجح در غرب استان مارب، بیش از 13 تن از عناصر این گروه شبه‌نظامی مورد حمایت ایران از جمله چند تن از فرماندهان میدانی آنها کشته و دهها تن دیگر زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری یمن، یک منبع نظامی در منطقه سوم عملیاتی ارتش، سه‌شنبه، 27 ژوئیه، گفت «شبه‌نظامیان حوثی حمله‌ای به مدت چند ساعت علیه مواضع نظامی در جبهه المشجح در غرب استان مارب انجام دادند که با آتش نیروهای ارتش و مقاومت مردمی یمن مواجه شدند که طی آن نیروهای ارتش ملی و مقاومت با ضد حمله توانستند حوثی‌ها را پس از متحمل شدن تلفات و خسارت‌های سنگین، مجبور به عقب‌نشینی و فرار کنند.

این مقام نظامی افزود که یگان‌های توپخانه‌ای ارتش نیز همزمان با آن حملات، گلوله‌باران شدیدی را علیه مواضع، محل‌های تجمع و نیروهای کمکی شبه‌نظامیان انجام دادند که طی آن دهها تن از این عناصر شبه‌نظامی کشته و مجروح شدند.

مرکز اطلاع‌رسانی نیروهای مسلح یمن دوشنبه نیز از یورش نیروهای ارتش ملی به همراه مقاومت مردمی به مواضع عناصر حوثی در همان منطقه خبر داده و گفته بود حوثی‌ها پس از متحمل شدن تلفات و خسارت‌های سنگین متواری شدند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید