.
.
.

ولیعهد سعودی: تیم بهداشتی در مقابله با کرونا بسیار عالی و حرفه‌ای عمل کرده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز ولی‌عهد، معاون نخست‌وزیر و وزیر دفاع سعودی، از همه کارکنان بخش‌های بهداشت و دارویی پادشاهی سعودی تشکر و قدردانی کرد.

ولی‌عهد سعودی از تیم بهداشتی پادشاهی سعودی که طی دوره گذشته در مقابله با پاندمی کرونا به شکلی بسیار عالی و حرفه‌ای کار کرد، تشکر و قدردانی کرد.

دکتر توفیق الربیعه وزیر بهداشت از حمایت و توجهی که شاهزاده محمد بن سلمان، نسبت به کارکنان در بخش‌های بهداشت و دارو ابراز کرده وهمچنین پیگیری دقیق و مستمر آنان در توجه به سلامت انسان‌ها، قدردانی كرد.

پادشاهی سعودی جمعه 18 دسامبر، دومین روز واکسیناسیون گسترده علیه ویروس کرونا را با استفاده از واکسن فایزر– بیونتک آغاز کرده است.

خبرگزاری رسمی سعودی به نقل از وزارت بهداشت این کشور نوشت: «بیش از 300هزار نفر برای واکسینه شدن، ثبت نام کرده‌اند.»
واکسیناسیون از طریق یک مرکز فعال در این زمینه در ریاض انجام خواهد شد که در حال حاضر بیش از ششصد تختخواب دارد و سپس در سایر مناطق و شهرها گسترش خواهد یافت.

این مرکز، توان پذیرش بیش از سی هزار نفر را در روز دارد که مایل به دریافت واکسن هستند.
توفیق الربیعه وزیر بهداشت سعودی، اولین دوز واکسن ویروس کرونا را دریافت کرد تا شهروندان و افراد مقیم را از ایمنی واکسن، مطمئن سازد.

العربیه با اولین شهروند سعودی دریافت کننده واکسن کرونا ملاقات کرد که اظهار داشت، 21 روز بعد، دوز دوم واکسن را دریافت خواهد کرد.