کشته شدن 20 شبه‌نظامی حوثی در درگیری‌های شرق صنعا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

نیروهای ارتش یمن با پشتیبانی مقاومت مردمی و نیروی هوایی ائتلاف حمایت از دولت قانونی یمن جمعه 23 اکتبر 2020 در نبرد سنگینی علیه شبه‌نظامیان کودتاگر حوثی در جبهه‌های شهرستان نهم در شرق صنعا آنها را متحمل تلفات و خسارت‌های مادی بزرگی کردند.

بنا به اعلام ستاد اطلاع‌رسانی نیروهای مسلح یمن جمعه دست‌کم 20 عنصر شبه‌نظامی حوثی در حمله نیروهای ارتش ملی و مقاومت مردمی یمن کشته شده و تعدادی از عناصر شبه‌نظامی مجروح شده و خسارت‌های سنگینی به استحکامات، تجهیزات و ادوات جنگی آنها وارد شد.

ستاد اطلاع‌رسانی نیروهای مسلح یمن افزود نیروی هوایی ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن طی چندین حمله هوایی تجمع نیرو‌ها و استحکامات شبه‌نظامیان حوثی در مواضعی پراکنده‌‌ای را بمباران کرده و ضمن وارد آوردن تلفات و خسارت‌های سنگینی به تجهیزات و ادوات جنگی حوثی‌ها 2 خودرو و 3 خودرو نظامی را منهدم کردند که همه سرنشینان آنها کشته شدند.

در همین راستا شبه‌نظامیان حوثی جمعه نیز در درگیری با نیروهای ارتش ملی و مقاومت مردمی یمن با پشتیبانی ائتلاف در جبهه‌های جنوب و غرب استان مأرب متحمل تلفات و خسارت‌های سنگینی شدند.

همچنین بنا به سایت رسمی نیروهای مسلح نبرد سنگینی میان ارتش ملی یمن و شبه‌نظامیان حوثی در جبهه المخدره در شهرستان صرواح در غرب استان مأرب ادامه دارد.

در جبهه رحبه در منطقه جبل مراد در جنوب استان مأرب نیز شبه‌نظامیان حوثی در درگیری با نیروهای ارتش ملی و مقاومت مردمی یمن که با پشتیبانی جنگنده‌های ائتلاف همراه بوده متحمل خسارت‌های سنگینی شدند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم