.
.
.

جسد دو کودکی که مادرشان آنها را به رود دجله انداخت، پیدا شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

نیروهای ویژه نهادهای امنیتی عراق روز دوشنبه توانستند جسد دو کودک یک و سه ساله‌‌ای که مادرشان برای انتقام از همسر سابق خود به رودخانه دجله انداخته بود را پیدا کنند.

یک مسئول امنیتی عراق اعلام کرد اجساد این دو کودک تا پایان روند تحقیقات در اختیار نهادهای امنیتی باقی خواهد ماند.

مادر این دو کودک عراقی که با همسر سابق خود دچار اختلاف شده بود، برای انتقام از او دو فرزند خردسالش را از روی پلی در بغداد به درون رودخانه دجله انداخت.

لحظه انداخته شدن کودکان که سن یکی از آنها یک سال و دیگری 3 سال اعلام شده، توسط دوربین‌های کنترل ترافیک ثبت شد و پلیس عراق ساعاتی بعد این مادر را دستگیر کرد.

در این ویدئو دیده می‌شود این زن به همراه کودکانش به پل «الائمه» که دو منطقه الکاظمیه و الاعظمیه بغداد را به هم متصل می‌کند رفته و بدون آنکه کسی متوجهش شود دو کودکش را یکی پس از دیگری به رودخانه انداخت، غافل از اینکه دوربین کنترل ترافیک در حال ثبت و ضبط این حادثه است.

در روند تحقیقات این زن گفت که سه ماه پیش از همسرش جدا شده و به طور مرتب به زیارت قبر «امام هفتم شیعیان» می‌رود ولی «کودکان را به آب انداختم تا همسرم حال این روزهای مرا تجربه کند». به گفته او همسر سابق حق حضانت این دو کودک را از او گرفته و او کوشیده به این طریق از او انتقام بگیرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم