ملک سلمان و ولی عهد سعودی درگذشت امیر کویت را تسلیت گفتند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ملک سلمان بن عبدالعزیز خادم حرمین شریفین و شاهزاده محمد بن سلمان ولی عهد سعودی درگذشت صباح الأحمد الجابر الصباح امیر کویت را تسلیت گفتند که سه‌شنبه 29 سپتامبر در 91 سالگی دار فانی را وداع گفت.

دیوان پادشاهی سعودی در این رابطه خاطر نشان نمود که پادشاهی سعودی و مردم آن خود را شریک غم کویت می‌دانند و شیخ صباح بعد از زندگی سرشار از دستاورد و موفقیت درگذشت.

در بیانیه دیوان پادشاهی سعودی آمده است: «ملک سلمان بن عبدالعزیزآل سعود و اعلاحضرت محمد بن سلمان به عبدالعزیز آل سعود ولی عهد و معاون نخست وزیر در نهایت تاسف، خبر درگذشت اعلاحضرت شیخ صباح الأحمد الجابر الصباح امیر کشور کویت رحمه الله را دریافت کردند که بهشت برین مسکن و ماوایش باد.»

آنها ضمن ابراز مراتب تاسف عمیق و صمیمانه خود به خانواده بزرگوار صباح در کشور کویت و مردم برادر کویت و امت ای عربی و اسلامی به خاطر درگذشت جناب شیخ صباح رحمه الله تاکید دارد که ایشان پس از زندگی سرشار از دستاوردها و موفقیت‌ها و خدمتگزاری به کشور و امت عربی و اسلامی و انسانیت، دار فانی را وداع گفت.

خادم حرمین شریفین و ولی عهد تاکید کردند که پادشاهی سعودی و مردمش شریک غم برادران در کشور کویت بوده و از خداوند منان صبر و پاداش در این مصیبت جانکاه را مسئلت داشته و خواستار ثبات و آسایش و شکوفایی برای دولت و ملت برادر کویت می باشند. انا لله و انا الیه راجعون

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید