کمک‌ پادشاهی سعودی به وزارت دفاع عراق برای مقابله با انتشار کرونا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

وزارت دفاع پادشاهی عربی سعودی دوشنبه 14 سپتامبر 2020 محموله‌ای هوایی از کمک‌های بهداشتی و پزشکی را برای تقویت تلاش‌های کارکنان بخش بهداشت و درمان عراق جهت مقابله با گسترش انتشار ویروس کرونا به این کشور ارسال کرد.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) این کمک‌های بهداشتی و پزشکی که از طرف وزارت دفاع پادشاهی سعودی و از طریق هوایی به وزارت دفاع عراق تحویل داده شده در راستای حمایت از تلاش‌های کارکنان بخش خدمات بهداشتی عراق و تقویت امکانات آنها برای مقابله با انتشار ویروس جدید کرونا صورت می‌گیرد.

ارسال این کمک‌ها همچنین در چارچوب حمایت‌های گسترده و مستمر پادشاهی عربی سعودی برای مشارکت در تقویت امکانات کادرهای پزشکی و کارکنان خدمات بهداشتی برای مقابله با پاندمی ویروس کرونا انجام می‌شود.

بنا به این خبرگزاری شامگاه یکشنبه و در راستای تاکید بر روابط همکاری مشترک میان پادشاهی عربی سعودی و جمهوری عراق یک فروند هواپیمای باری نظامی از نوع C130 حامل کمک‌های پزشکی و بهداشتی وزارت دفاع سعودی برای وزارت دفاع عراق در پایگاه هوایی شهید محمد علاء در فرودگاه بین‌المللی بغداد به زمین نشسته است.

هواپیمای حامل کمک‌های پزشکی و بهداشتی سعودی با حضور عبدالعزیز الشمری سفیر خادم حرمین شریفین در بغداد و از طرف عراقی معاون رئیس ستاد ارتش، فرمانده نیروی هوایی، مدیر بخش بهداری ارتش عراق و تعدادی دیگر از مسئولین نظامی و غیرنظامی این کشور مورد استقبال قرار گرفت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید