لیونل مسی عراق در خیابان سیگار می‌فروشد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

بسیاری از مردم جهان دوست دارند لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونای اسپانیا که خیلی‌ها او را برترین فوتبالیست تاریخ می‌دانند، ملاقات کنند. عراقی‌ها اما برای محقق کردن این رویا کار چندان سختی پیش رو ندارند و تنها باید به بازار دهوک بروند و یک بسته سیگار از مردی که کپی برابر اصل لیونل مسی است بخرند و با او عکس یادگاری بگیرند.

در یکی از بازارهای محلی استان دهوک عراق مرد جوان 36 ساله‌ای در حالی که پیراهن بارسلونا بر تن دارند، به دستفروشی و سیگارفروشی می‌پردازد و حالا به یکی از جاذبه‌های این بازار تبدیل شده است.

این مرد که «عمر حسام الدین» نام دارد می‌گوید که این نعمت خداست زیرا که بسیاری از علاقه‌مندان به بارسلونا به نزد او آمده و از او سیگار می‌خرند.

او که اهل موصول است و 7 سال پیش به دهوک آمده می‌گوید: «هر گاه بارسلونا برنده شود، درآمد من بیشتر از روزهای عادی است، زیرا که هواداران بارسلونا به خیابان می‌آیند، اما اگر بارسلونا ببازد در خانه می‌مانم تا مشکلی پیش نیاید.»

عمر حسام الدین در شبکه‌های اجتماعی هم اسم و رسمی برای خود به هم زده، زیرا هر که با او عکس می‌گیرد، معمولا عکس خود را در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید