خانواده خاشقجی: احکام صادره عادلانه در برابر هر جنایتکار و اهانت کننده‌ بازدارنده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

خانواده جمال خاشقجی روزنامه‌نگار فقید سعودی احکام حق عمومی که دوشنبه 7 سپتامبر از سوی دادگاه کیفری در پادشاهی عربی سعودی در خصوص پرونده خاشقجی صادر شده را «احکامی عادلانه» دانسته و آن را «در برابر هر جنایتکار و اهانت‌کننده‌ای بازدارنده» توصیف کرد.

معتصم خاشقجی مشاور و وکیل مدافع خانواده خاشقجی، به روزنامه «الشرق الاوسط» گفت که «جنایت‌های ارتکاب شده از سوی این محکومان جنایت‌هایی بزرگ است و احکام در حق عمومی که شامل مجازات‌های حبس متفاوتی است احکامی عادلانه است که بر اساس حکم شرع خدا و نظام عمومی از سوی دادگاه صادر شده است».

معتصم خاشقجی همچنین «احکام صادره را در برابر هر جنایتکار و اهانت کننده‌ای بازدارنده دانست». او در ادامه گفت:« به عنوان خانواده از ابتدای امر به تطبیق احکام و شرع خدا راضی بودیم. در جهان امروز دادگاهی یا طرفی وجود ندارد که همانند دادگاه‌های پادشاهی عربی سعودی شرع و احکام خدا را اجرا کند».

مشاور و وکیل مدافع خانواده خاشقجی افزود:« امر خود را به خدا و پس از آن به اولیای امرمان سپردیم کسانی که امانت را به جای آورده و به وعده عمل کردند و از طرف خود به عنوان خانواده خاشقجی تمام تشکر، قدردانی، سپاس و وفاداری را به آنها ابراز می‌داریم».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید