شرکت هواپیمایی «امارات» کاهش دستمزد کارمندان را از اول اکتبر متوقف می‌کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

به گفته سخنگوی شرکت هواپیمایی «امارات» این شرکت، پرداخت حقوق کامل کارمندانش را از ابتدای اکتبر آینده از سر خواهد گرفت.

در بخشنامه داخلی این شرکت از قول احمد سعید آل مکتوم مدیر شرکت هواپیمایی امارات، آمده است: «از تاریخ 1 اکتبر روند پرداخت حقوق پایه کارمندان تمامی بخش ها از سر گرفته خواهد شد».

این در حالی است که شرکت هواپیمایی امارات شمار بیشتری از پروازهای خود را در راستای از سرگیری پروازها به 84 مقصد در چارچوب شبکه جهانی پروازهای خود، مجددا راه اندازی کرده است.

به نوشته روزنامه الخلیج، شرکت هواپیمایی امارات در تلاش است تا درآمد های خود را تجدید کرده و هزینه‌ها را در حداقل ممکن نگاه دارد.

پیش بینی می‌شود که کلیه پروازها به مقصدهای گوناگون تا تابستان 2021 از سر گرفته شود.

گفتنی است که شرکت هواپیمایی امارات به دلیل پی‌آمدهای ناشی از کرونا در مارس گذشته، تقریبا تمامی پروازهای خود را متوقف کرده و حقوق کارمندانش را تا 50درصد کاهش داده بود.

دولت دبی از زمان آغاز پاندمی کرونا که صنایع هواپیمایی جهان را از مارس گذشته زمین گیر کرد، نزدیک به 7.3 میلیارد درهم ( 2 میلیارد دلار) را در اختیار هواپیمایی امارات گذاشت و برای دادن کمک‌های بیشتر نیز اعلام آمادگی کرده است.

دولت دبی پیشتر اعلام کرد که نسبت به دادن کمک‌های مالی به این شرکت متعهد است و در این راستا أوراق بهادار ظرف 5 ماه گذشته را انتشار داد که بلومبرگ به آن دسترسی یافته است.

به گفته منابع آگاه هر گونه حمایت بیشتر از شرکت هواپیمایی امارات منوط به نیازمندی‌های این شرکت و همچنین وضعیت پاندمی کووید19 و پی آمدهای آن خواهد بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم