.
.
.

ائتلاف عربی: رهگیری و انهدام پهپاد و موشک بالستیک حوثی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

فرماندهی نیروهای مشترک «ائتلاف حمایت از دولت قانونی یمن»، روز شنبه اعلام کرد، یک پهپاد «بمب‌گذاری شده» و یک فروند موشک بالستیک که توسط شبه‌نظامیان حوثی مورد حمایت ایران برای هدف قرار دادن غیرنظامیان در منطقه جنوبی در نظر گرفته شده بود رهگیری و منهدم شد.

سرهنگ ترکی المالکی سخنگوی نیروهای ائتلاف، اظهار داشت: «نیروهای مشترک ائتلاف، عصر امروز موفق شدند یک هواپیمای بدون سرنشین بمب‌گذاری شده را که برای هدف قرار دادن غیرنظامیان در منطقه جنوبی به پرواز در آمده بود، رهگیری و منهدم کنند.

او افزود «نیروهای مشترک ائتلاف همچنین توانستند یک فروند موشک بالستیک پرتاب شده توسط شبه‌نظامیان تروریستی حوثی برخوردار از پشتیبانی نظام‌مند ایران را که عمدا افراد و اهداف غیرنظامی شهر (جازان) نشانه می‌روند ردیابی و منهدم کنند».
المالکی افزود که شبه‌نظامیان حوثی‌ها شهروندان و امکان مدنی را تبدیل به سپرهای انسانی می‌کنند تا بتوانند اماکن پرتاب موشک‌های بالستیک را پوشش دهند.

سرهنگ ستاد ترکی المالکی سخنگوی ائتلاف عربی در یمن در 20 اوت، اظهار داشت که نیروهای مشترک ائتلاف موفق به رهگیری و انهدام یک پهپاد «بمب‌گذاری شده» و یک فروند موشک بالستیک گردید که جهت هدف قرار دادن افراد و امکان غیرنظامی به پرواز در نظر گرفته شده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم