تصویری؛ ورود اولین گروه از حجاج امسال به مکه

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

وزارت حج و عمره پادشاهی عربی سعودی با همکاری هیئت هواپیمایی تجاری جمعه 24 ژوئیه 2020 از اولین گروه از حجاج بیت الله الحرام که از منطقه القصیم سعودی به فرودگاه بین‌المللی ملک عبدالعزیز جده وارد شده‌اند، استقبال کرد.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی ورود اولین گروه از حجاج امسال به مکه پس از آن صورت می‌گیرد که طرف‌های ذیربط در وزارت حج و عمره سعودی تمامی امکانات فراهم شده را برای خدمت‌رسانی به حجاج امسال به کار گرفته‌اند.

در این راستا کلیه تدابیر و پروتکل‌های بهداشتی در چارچوب طرح اجرایی گسترده‌ای شامل با مشارکت همه طرف‌های امنیتی، بهداشتی و خدماتی و در راستای اصرار دولت خادم حرمین شریفین برای فراهم ساختن کلیه خدمات برای حجاج بیت‌الله الحرام به مورد اجرا گذاشته می‌شود.

شایان ذکر است که وزارت حج و عمره سعودی هتلی با تمامی امکانات لازم را برای استقبال از حجاج و اسکان دادن آنها در مکه مکرمه از ابتدای 4 ذی‌الحجه تا پیش از رفتن آنها به منا که در آنجا برای هر حج‌گزار اتاقی با کلیه امکانات مجهز شده است، تدارک دیده است.

در هر اتاق‌ آماده شده در منا برای هر حج‌گزار بطری‌های آب زمزم استریل شده، وعده‌های غذایی سبک، مقداری میوه و کیک و علاوه بر آن لیست‌هایی که وعده‌های اصلی غذا طبق‌ آنها برای حجاج فراهم می‌شود، وجود دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید