ارتش ملی لیبی زاغه‌های اسلحه و مهمات ترکیه را در شرق مصراته منهدم کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

ارتش ملی لیبی شامگاه پنج‌شنبه 7 ماه مه 2020 اعلام کرد نیروهای هوایی‌اش تعدادی از مخازن اسلحه و مهمات وابسته به نیروهای دولت الوفاق در منطقه بوقرین در شرق شهر مصراته را بمباران و منهدم کردند.

شعبه تبلیغات جنگ وابسته به فرماندهی کل ارتش ملی لیبی شامگاه پنج‌شنبه در بیانیه‌ای توضیح داد که سلسله حملات هوایی تمرکز‌های گروه‌های شبه‌نظامی و زاغه‌های اسلحه و مهمات ارسالی ترکیه به لیبی را در منطقه القداحیه در جنوب بوقرین منهدم کردند.

شعبه تبلیغات جنگ وابسته به فرماندهی کل ارتش ملی لیبی افزود که این عملیات‌های هوایی در راستای اقدام نیروی هوایی ارتش ملی لیبی تحت عنوان عملیات« طیور الابابیل» برای بمباران مواضع نیروهای الوفاق صورت گرفته است.

منابع نظامی لیبی گفتند که بمباران‌ها زاغه‌های مهمات و تسلیحات پیشرفته ترکیه را هدف قرار داده که اخیرا برای کاربرد در عملیات‌های نظامی پیش‌رو علیه نیروهای ارتش ملی لیبی ارسال شده بود.

انهدام زاغه‌های سلاح و مهمات ترکیه یک روز پس از آن صورت می‌گیرد که دانشکده نظامی شهر مصراته که محل استقرار مزدوران اعزامی از سوریه و اتاق عملیات اصلی ترکیه است هدف بیش از 10 حمله هوایی قرار گرفت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید