کمک 10 میلیون ریالی سعودی به فلسطینی‌ها برای مقابله با کرونا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

نایف السدیری سفیر خادم حرمین شریفین در اردن یکشنبه آینده در مقر سفارت از کمک‌ 10 میلیون ریالی پادشاهی عربی سعودی به مردم فلسطین پرده‌‌برداری خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) این کمک‌ها به ارزش 10میلیون ریال سعودی و شامل 12 نوع از تجهیزات و اقلام مورد نیاز پزشکی است که قرارداد خرید آنها از سوی مرکز امداد‌رسانی و فعالیت‌های بشردوستانه ملک سلمان انجام شده و از اروپا، چین و برخی دیگر از پادشاهی عربی سعودی خریداری شده‌اند.

این کمک‌ها با هدف حمایت از امکانات وزارت بهداشت فلسطین و کمک به مردم فلسطین به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا صورت می‌گیرد.

همچنین این کمک‌های انسان‌دوستانه در ادامه طرح‌های ابتکاری خیریه و سخاوتمندانه و در راستای اوامر خادم حرمین شریفین ملک سلمان بن عبدالعزیز و ولی‌عهد او برای ایستادگی در کنار کشورهای برادر و دوست آسیب دیده از پاندمی کرونا انجام می‌شود.

قرار است مراسم پرده‌برداری از کمک‌ 10 میلیون ریالی پادشاهی عربی سعودی به فلسطین با حضور وزیر رمزی خوری مدیر صندوق ملی فلسطین و سعود بن عبدالعزیز العزیز الحزیم مدیر شبعه اردن مرکز امداد‌رسانی و فعالیت‌های بشردوستانه ملک سلمان انجام شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید