کانال العربیه در چیدمان و هیاتی نو

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

کانال العربیه از روز جمعه 24 آوریل، با فرمت و چیدمان جدید استودیوهای مدرن خود در برابر بینندگان و دنبال کنندگان نمایان گردید که این طراحی با روح سرشار از سرزندگی و نشاط حاکم بر این کانال، بشکل بسیار برازنده، همسوئی دارد.

این کانال از چیدمان و صحنه آرایی جدید و همساز با ویژگی خاص آن، رو نمایی کرده که وجه تمایز العربیه از زمان تاسیس آن در سال 2003 بوده و هم طراز با تمامی نوآورای های مبتکرانه در صنعت جهانی رسانه ای است.

Advertisement

العربیه در لباس و چیدمان تازه خود، نمایان شده که فناوری وروح حاکم بر عصر کنونی را در قالب پرده ای ظریف از حس زیبایی شناسانه در استودیوهای آن با هم بر آمیخته و ترکیب شده اند تا بتوان اخبار رسانه ای این کانال پرطرفدار درمیان تماشاچیان منطقه را در قالبی ویژه عرضه کرد که با ذوق و سلیقه عربی و جهانی، همساز و سازگار باشد.

این چیدمان جدید در کانال العربیه، شبکه های اجتماعی را در چهارچوبی یگانه، با نمایشگر خبری، ادغام کرده که تغییرات بنیادین در صفحه آرایی و رنگ آمیزی اساسی آن نیز کاملا به چشم می آید.

ممدوح المهینی، مدیر کل العربیه و الحدث، می گوید: «با وجود شرایط سختی که این روزها در آن بسر می بریم، العربیه در هیاتی نو، زیبا و برازنده از طریق استودیوهای ما بر مشاهدین عرضه می شود که طراحی شده اند تا در خدمت تمامی پلاتفرم های عربی بوده و در لباسی جدید بتواند روح حاکم بر این کانال را به بهترین و برازنده ترین و پویا ترین شکل، انعکاس دهد.

وی افزود: «هویت العربیه با محوریت اعتبار، صداقت، واقع بینی و رعایت توازن و تعادل برای خدمت به کلیه پلاتفرم ها توسعه یافته و طراحی استودیوها درهماهنگی یکپارچه و سازگار با ماهیت کار خبری ما انجام گرفته است.این استودیوها به مدرن ترین وسایل و تجهیزات مجهز شده اند که می توانند، تصویر را به بهترین و باکیفیت ترین شکل منتقل سازند تا ما بتوانیم درون مایه خبری را در مطلوب ترین شکل ممکن و با بالاترین فناوری، عرضه کرده و بدین ترتیب، مسیر سرشار از ابداع و نوآوری خود را ادامه داده و بیشترین شمارمشاهده کنندگان را در مقایسه با همه پلاتفرم ها، حفظ کنیم.»

المهینی تأکید کرد که تیم «العربیه» همواره وبا پشتکار زیاد در راستای اجرای این پروژه عظیم کوشیده و برغم وجود موانع و شرایط سخت و دشوار کنونی، توانسته است بر مشکلات غلبه کند ودرچیدمان و صحنه آرایی نو، در راستای ارائه هر چه بهتر اخبار برای مشاهده کنندگان العربیه، به پیش برود.

این رونمایی در سایه شتاب عظیم رسانه‌ای و پیگیری داغ عمومی نسبت به اخبار و گزارش‌‌های مرتبط با پاندمیک کرونا انجام گرفت که برجسته ترین رویداد جهانی در چند دهه گذشته به شمار می‌آید.

بیشترین بازدید موضوعات مهم