117 مورد ابتلاء در فلسطین و مرگ 18 کرونائی در اسرائیل

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

خبرنگار العربیه روز سه شنبه 31 مارس گزارش داد که شمار کشته شدگان ناشی از ویروس کورونا در اسرائیل به 18 نفر افزایش یافته است،

این در حالی است که تعداد مبتلایان به کووید 19 در اسرائیل به 4 هزار و 831 نفر رسیده که از این تعداد، 83 نفر در شرایط بسیار حساس، 90 نفر در وضعیت میانه و 161 تن، بهبود یافتند.

در رام‌الله و غزه دو مورد تازه ابتلاء به ثبت رسیده که مجموع تعداد آنها را به 117 نفر رساند. ابراهیم ملحم سخنگوی دولت خودگردان فلسطین، روز سه شنبه 31 مارس، در بیانیه‌ای از ثبت دو مورد جدید در رام الله و غزه خبر داد.

او گفت: «شمار موارد ابتلاء به کووید 19 در فلسطین به 117 نفر رسیده است، در حالی که وزارت بهداشت نتوانسته از شمار موارد ابتلاء در بیت المقدس اشغالی، اطلاع دقیقی به دست آورد».

سخنگوی دولت خودگردان فلسطین همچنین اظهار داشت: «مورد نخست ابتلاء در رام الله مربوط به کارگر بیست ساله در حال بازگشت از محل کار در اسرائیل است که قبل از روشن شدن نتایج تست کرونایش، از او نمونه برداری شد و به قرنطینه‌ای در هتل الکرمل در شهر برده شد.

اما مورد دوم ابتلاء، شهروندی در دهه پنجم عمر خود است که از طریق گذرگاه رفح به نوار غزه بازگشت و بلافاصله به قرنطینه هتل بلوبیچ در شهر غزه برده شد.

علاوه بر این نتایج حاصل از 150 نمونه گرفته شده از موارد مشکوک به تماس با افراد آلوده به ویروس در شهر خلیل که عصر دیروز منتشر شد، نشان داد که این افراد به کووید 19 مبتلا نیستند اما از این عده خواسته شد تا برای حفظ سلامتی خویش، به مدت چهارده روز در قرنطینه خانگی بمانند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم