ولی‌عهد سعودی برای دیداری رسمی وارد امارات شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

شاهزاده محمد بن سلمان ولی‌عهد پادشاهی عربی سعودی روز چهارشنبه 27 نوامبر 2019 برای دیداری رسمی وارد ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی شد و از سوی شیخ محمد بن زاید آل‌نهیان ولی‌عهد ابوظبی مورد استقبال قرار گرفت.

مراسم رسمی استقبال از ولی‌عهد سعودی در کاخ «الوطن» در ابوظبی انجام شد. شاهزاده محمد بن سلمان در این سفر با شیخ محمد بن زاید و مسئولان عالی‌رتبه امارات دیدار کرده و روابط دوجانبه و موضوعات منطقه‌ای و بین‌المللی را به بحث و تبادل نظر خواهد گذاشت. براساس برنامه اعلام شده ولی‌عهد سعودی ریاست دومین نشست شورای هماهنگی مشترک دو کشور را بر عهده خواهد گرفت.

در ساعات ابتدایی روز چهارشنبه دیوان پادشاهی سعودی در بیانیه‌ای اعلام کرد: «براساس رهنمودهای خادم الحرمین الشریفین ملک سلمان بن عبدالعزیز آل سعود –حفظه الله – و براساس علاقه حضرتشان به ارتباط و تقویت روابط برادرانه بین پادشاهی سعودی و حکومت امارات متحده عربی برادر، جناب ولی‌عهد و نائب شورای وزیران و وزیر دفاع امروز چهارشنبه 30.3.1441 برابر با 27.11.2019 سعودی را برای انجام دیداری رسمی به مقصد امارات متحده عربی ترک کرد و در این با سفر برادران والا مقامش و تعدادی از مسئولان امارات متحده عربی دیدار کرده و ریاست دومین نشست شورای هماهنگی سعودی و امارات را بر عهده خواهد گرفت.»

شاهزاده محمد بن سلمان سال گذشته و در چارچوب یک سفر منطقه‌ای به کشورهای عربی، به امارات متحده عربی نیز سفر کرده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید