هواپیمایی امارات بین‌المللی‌ترین پرواز تاریخ هوانوردی را انجام می‌دهد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

شرکت هواپیمایی امارات اعلام کرد که قصد دارد در 29 نوامبر 2019 پروازی با حضور متنوع‌ترین گروه ممکن از ملیت‌، نژادها و فرهنگ‌های مختلف که در خاک امارات متحده عربی زندگی می‌کنند را با یک فروند ایرباس A380 بر فراز این کشور ترتیب دهد.

این شرکت هواپیمایی اعلام کرد که این پرواز که AK2019 نام خواهد داشت، علاوه بر آن بیشترین تعداد ممکن از ملیت‌های مختلف را در خود خواهد داشت، شعار «سال مدارا» که شعار سال امارات است را روی بدنه خود درج می‌کند و از مسافران پرواز که افرادی از فرهنگ‌ها و جوامع مختلف هستند، خواهد خواست شعارهایی با این مضمون حمل کرده و تنوع اجتماعی در امارات متحده عربی را جشن بگیرند. بدنه این هواپیما نیز با شعارها و تصاویر مرتبط با این رویداد فرهنگی رنگ‌آمیزی خواهد شد.

شرکت هواپیمایی امارات به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های هواپیمایی دنیا پروازهایی به 6 قاره جهان ترتیب می‌دهد و با ممکن کردن سفر میان نقاط، شهرها، کشورها و فرهنگ‌های مختلف سهم قابل توجهی در تبادل فرهنگی و پیوند فرهنگی مردم جهان ایفا می‌کند. به طور میانگین در هر پرواز شرکت هواپیمایی امارات مسافرانی از بیش از 50 ملیت مختلف حضور دارند.

در کشور امارات متحده عربی افرادی از 200 ملیت مختلف زندگی می‌کنند و شرکت هواپیمایی امارات نیز کارمندانی از 160 کشور جهان دارد.

شرکت هواپیمایی امارات از همه افرادی که در خاک این کشور زندگی می‌کنند، فارغ از اینکه چه ملیتی دارند، دعوت کرده که با مراجعه به وبگاه این شرکت، برای حضور در این پرواز رایگان ثبت‌نام کنند و شانس خود را برای حضور در بین‌المللی‌ترین پرواز تاریخ هوانوردی امتحان کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید