هشدار وزارت خارجه سعودی به اتباع این کشور در خصوص سفر به لبنان

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

وزارت خارجه پادشاهی عربی سعودی شامگاه جمعه 18 اکتبر ضمن هشدار به شهروندان این کشور در خصوص سفر به لبنان از آنها خواست تا احتیاط کنند.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس)، وزارت خارجه این کشور در توئیتی نوشت: «بنا به شرایط کنونی که کشور دوست، جمهوری لبنان با آن مواجه است و با توجه به پیامدهای منفی این اوضاع و تأکید پادشاهی عربی سعودی برای تأمین امنیت شهروندان، این وزارتخانه به همه اتباع داخل و خارج سعودی درخصوص سفر به لبنان هشدار می‌دهد».

وزارت خارجه سعودی در ادامه افزود: «این وزارتخانه همچنین از شهروندان موجود در لبنان می‌خواهد تا بالاترین درجات هوشیاری و احتیاط را رعایت کنند و با سفارت سعودی در بیروت در تماس باشند تا در صورت نیاز تسهیلات و حمایت‌های لازم برای آنها فراهم شود، و آرزومندیم که همواره در لبنان امنیت و ثبات برقرار باشد».

پیش از این نیز سفارت سعودی در بیروت از شهروندان، افراد مقیم و بازدیدکنندگان این کشور خواسته بود تا هوشیاری و احتیاط را رعایت کنند.

این سفارت‌خانه همچنین در بیانیه مهمی اعلام کرد که هتل لانکستر پلازا واقع در منطقه الروشه را به عنوان نقطه تجمع و هماهنگی برای انتقال به فرودگاه و پس از آن ترک لبنان به مقصد سعودی در سریع‌ترین فرصت ممکن در نظر گرفته است.

سفارت سعودی در بیروت همچنین از تمامی شهروندان، افراد مقیم و زائران سعودی در لبنان خواست تا با این سفارتخانه ارتباط برقرار و اطلاعات مربوط به خود را برای ترک لبنان در نزدیک‌ترین فرصت ممکن ثبت‌ کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید