به دلیل عدم ادامه مشارکت در جنگ.. حوثی‌ها 17 تن از عناصر خود را اعدام کردند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

شبه‌نظامیان کودتاگر حوثی در یمن جمعه 18 اکتبر 17 تن از عناصر این گروه که از ادامه مشارکت در جنگ در شهرستان قعطبه واقع در شمال استان الضالع در جنوب یمن سرباز زده‌ بودند را اعدام کردند.

وب‌سایت رسمی ارتش یمن به نقل از منابع محلی گزارش داد که گفته‌اند، حوثی‌‌ها 17 تن از عناصر شبه‌نظامی این گروه که از دستورات «فرماندهان» خود در جبهه الفاخر در شهرستان قعطبه از استان الضالع سرپیچی کرده‌اند را اعدام کرده‌اند.

بنا به گفته این منابع محلی این 17 عنصر شبه‌نظامی حوثی اعدام شده از استان‌های اب و ذمار یمن هستند که دستور مشارکت در جبهه استان الضالع را نپذیرفتند.

در پی تحمل تلفات زیاد در درگیری با نیروهای ارتش ملی یمن در استان الضالع، شبه‌نظامیان حوثی اخیرا پس از یک وقفه کمپین‌های سربازگیری اجباری‌‌شان در میان شهروندان منطقه العود در استان اب را مجددا و با شتاب بیشتری از سرگرفته‌اند.

شبه‌نظامیان حوثی علاوه بر آن همچنین یک پل ارتباطی میان دو استان اب و الضالع را منهدم کردند.

بنا به منابع محلی شبه‌نظامیان حوثی این پل ارتباطی میان دو منطقه حمام مرخزه و حبیل السماعی در مسیر اصلی ارتباطی الضالع - اب را منفجر کرده‌اند.

شایان ذکر است که شبه نظامیان حوثی در پی شکست‌های متوالی و تلفات پی در پی که در روزهای گذشته در نبرد علیه نیروهای مشترک در تمامی جبهه‌های استان الضالع متحمل شده‌اند در حالتی از رعب به سر می‌برند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید