کویت از شهروندانش خواست تا در شرایط کنونی به عراق سفر نکنند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

وزارت خارجه کویت شامگاه پنج‌شنبه 3 اکتبر 2019 از شهروندان این کشور خواست تا در شرایط کنونی به عراق سفر نکنند.

خبرگزاری رسمی کویت (کونا) گزارش داد، وزارت خارجه کویت پنج‌شنبه از شهروندان این کشور خواست تا در شرایط کنونی که ناآرامی‌ها و تظاهرات در عراق ادامه دارد به این کشور سفر نکنند.

این خبرگزاری افزود که یک منبع مسئول در وزارت خارجه کویت شامگاه پنج‌شنبه از شهروندان کویتی که قصد مسافرت به عراق را دارند خواسته تا در شرایط کنونی که ناآرامی‌ها و تظاهرات در تعدادی از شهرهای عراق ادامه دارد، منتظر بمانند و از مسافرت به این کشور خودداری کنند.

این منبع مسئول کویتی همچنین از شهروندان کویتی که در حال حاضر در عراق به سر می‌برند خواست تا در اسرع وقت ممکن این کشور را ترک کنند و بالاترین سطح هشدار و هوشیاری را اتخاذ و از مناطق برگزاری تجمع‌ها و تظاهرات دوری کرده و تا موعد ترک این کشور از توصیه‌های مقامات عراقی پیروی کنند.

این مقام وزارت خارجه کویت یادآور شد مسافران کویتی در عراق در صورت نیاز به هر گونه کمکی می‌توانند با سفارت کویت در بغداد یا کنسولگری کویت در بصره تماس برقرار کنند.

شایان ذکر است که خبرنگار العربیه پیش از این گزارش داد، کمیته بحران عراق از افزایش تعداد کشته شدگان تظاهرات به 31 تن و مجروح شدن 1188 تن دیگر در اعتراضات این کشور خبر داد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید