ممدوح المهینی رئیس شبکه العربیه و الحدث شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

هیات مدیره شبکه العربیه روز سه‌شنبه اول اکتبر 2019 ممدوح المهینی را به عنوان رئیس این شبکه برگزید. المهینی پیش از این معاون رئیس این شبکه بود.

المهینی پس از آن به ریاست العربیه و الحدث برگزیده شد که نبیل الخطیب، مدیر پیشین این شبکه از سمت خود استعفا کرد تا مدیریت یک پروژه رسانه‌ای بزرگ دیگر تحت عنوان «الشرق» را بر عهده بگیرد. براساس بیانیه مرکز پژوهش و انتشارات سعودی پروژه الشرق با همکاری بلومبرگ راه‌اندازی می‌شود.

ممدوح المهینی از سرشناس‌ترین چهره‌های نسل جدید اهالی رسانه در سعودی است که در ابتدا مدیریت وبگاه‌ها و شبکه‌های اجتماعی العربیه را بر عهده گرفته و پس از آن به معاونت رئیس این مجموعه رسانه‌ای برگزیده شده بود.

انتخاب او به ریاست العربیه و الحدث همچنین در راستای جوانگرایی در این مجموعه و توجه به جوانان عرب از طریق قرار دادن رسانه‌های دیجیتال و شبکه‌های تلویزیونی قابل توجه مجموعه العربیه در اختیار آنها است.

هیات مدیره شبکه خبری العربیه در بیانیه‌ای که در این زمینه منتشر کرد، از تلاش‌های نبیل الخطیب در راستای ارتقاء سطح کیفی دو شبکه العربیه و الحدث و همچنین اجرای برنامه تحول دیجیتال در این شبکه‌ها که منجر به بازتعریف هویتی این شبکه در دوره‌ای کوتاه شد، تقدیر و تشکر کرد. براساس این بیانیه الخطیب کماکان به مدیران این دو شبکه مشورت خواهد داد.

هیات مدیره العربیه همچنین بر اطمینان خود بر توانایی‌های ممدوح المهینی در رهبری این مجموعه رسانه‌ای گسترده و تحقق دستاوردهای حرفه‌ای بیشتر تاکید کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید