صلاح خاشقجی: اجازه نمی‌دهم از سالگرد پدرم علیه کشورم بهره‌برداری شود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

صلاح جمال خاشقجی دوشنبه 30 سپتامبر ضمن اشاره به تلاش‌های برخی برای بهره‌برداری سیاسی از مسأله کشته شدن پدرش، علیه وطن و رهبری‌ کشورش، تاکید کرد که او اجازه نخواهد داد دشمنان سعودی از یاد و خاطره پدرش علیه کشورش بهره‌برداری کنند.

به گزارش العربیه، صلاح خاشقجی فرزند جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار سعودی شامگاه دوشنبه در آستانه اولین سالگرد قتل پدرش در استانبول، در توئیتی تاکید کرد که پدرش هیچ‌گاه در زندگی‌اش توهین را قبول نمی‌کرد و اجازه بهره‌برداری از خودش را نمی‌داد. صلاح خاشقچی افزود، او نیز از طرف خود اجازه نخواهد داد تا سالگرد و پرونده پدرش پس از مرگ او مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

اعتماد مطلق

صلاح خاشقجی همچنین گفت که او اعتماد مطلق دارد دستگاه قضایی پادشاهی عربی سعودی، عدالت را درباره کسانی که مرتکب این جنایت شدند را به طور کامل به مورد اجرا خواهد گذاشت.

صلاح خاشقجی گفته‌های خود را این‌چنین به پایان رساند که او نیز همانند پدرش خالصانه با ایمان خدا به وطن و رهبری‌اش وفادار خواهد ماند.

شایان ذکر است، شاهزاده محمد بن سلمان ولی‌عهد، نائب رئيس شورای وزیران و وزیر دفاع سعودی یکشنبه در گفت‌وگویی با شبکه CBS تاکید کرد که جنایت قتل جمال خاشقجی بسیار دردناک است و هر کسی مسئول آن باشد مجازات خواهد شد. او تاکید کرد که روند عدالت درباره این موضوع طی خواهد شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم