برخورد اتوبوسی با تابلوی راهنمایی در دبی به مرگ 17 نفر منجر شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

پلیس دبی روز جمعه 7 ژوئن اعلام کرد، 17 نفر در حادثه برخورد اتوبوس مسافربری با یک تابلوی راهنمایی در شاهراه شیخ محمد بن زاید جان خود را از دست دادند.

پلیس گفته است اتوبوس متعلق به یک شرکت عمانی است که 31 مسافر از ملیت‌های مختلف را حمل می کرد.در این حادثه 3 نیز زخمی شدند.

رانند اتوبوس با سرعت وارد جاده‌ای شده که تنها خودروهای کم ارتفاع مجاز به ورود به آن جاده هستند . در این جاده تابلویی از آهن که به صورت پایه منحنی در جاده نصب شده است برخورد کرد که این حادثه به مرگ 17 نفر منجر شد.

عکس اتوبوس که با تابلوی راهنمایی برخورد کرد
عکس اتوبوس که با تابلوی راهنمایی برخورد کرد

پلیس گفته است، زخمی شدگان این حادثه به بیمارستان شیخ راشد انتقال داده شدند. اداره پلیس دبی اعلام کرده که در باره چگونگی وقوع این حادثه هولناک تحقیق خواهد کرد.

پلیس اظهار داشت که راننده اتوبوس عمانی در این حادثه زخمی شد که هم اکنون در بیمارستان شیخ راشد بستری است.

در همین حال سرلشکر پلیس عبدالله خلیفه المری، فرمانده پولیس دبی، گفت، حادثه‌ای که بعد از ظهر روز پنجشنبه رخ داد بسیار غم انگیز بود و 17 نفر متاسفانه جان خود را از دست دادند او از همه رانندگان خواست که هنگام رانندگی هواسشان جمع باشد.

وی افزود: «گاهی اوقات یک خطا یا غفلت کوچک هنگام رانندگی وسایل نقلیه عواقب جدی و خطرناکی مانند حادثه روز پنجشنبه را در پی خواهد داشت».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید