ارتش الجزایر: از هر طرح سازنده‌ای برای حل بحران استقبال می‌کنیم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

سپهبد احمد قاید صالح، رییس ستاد ارتش الجزایر، چهارشنبه 24 آوریل در بیانیه‌ای تاکید کرد، ارتش از هر طرح سازنده‌ای برای برون رفت از بحران در این کشور استقبال می‌کند.

به گزارش العربیه رییس ستاد ارتش الجزایر، در بیانیه خود گفت: «ارتش از هر پیشنهاد سازنده‌ و طرح پیشگام مفیدی برای پایان دادن به بحران و برقراری امنیت و ثبات در کشور استقبال می‌کند.»

احمد قاید صالح همچنین تاکید کرد که الجزایر به دلیل رابطه نزدیک میان ملت و ارتش قوی‌تر و مستحکم‌تر از گذشته بحران را پشت سر خواهد گذاشت.

او در ادامه افزود که ارتش الجزایر ضمانت‌های کافی را برای دستگاه قضایی فراهم آورده تا فاسدان را در کشور مجازات کند.

رییس ستاد ارتش الجزایر سه‌شنبه بعضی از احزاب کشور را متهم کرد که در روند گفت‌وگوها برای برون‌رفت از بحران کارشکنی می‌کنند.

وی همچنین از «پدیده نامأنوس تحریک جهت کارشکنی در روند کار مؤسسه‌های حکومتی و ممانعت از انجام وظایف مسئولان که اقداماتی در منافات با قوانین جمهوری الجزایر است» انتقاد کرد.

علاوه بر آن، سپهبد قاید صالح، به این ‌که «بعضی از صداها که خیرخواه الجزایر نیستند بدون توجه به تمام دستاوردها دعوت به معاندت و تمسک جستن به همان مواضع پیشین کرده‌اند»، اشاره کرد.

رییس ستاد ارتش الجزایر در بیانیه خود بیان کرد «ارتش به اطلاعات دقیقی درباره طرح شومی برای سوق دادن کشور به سوی بن‌بستی که ریشه در (رویدادهای) سال 2015 دارد، دست یافته است».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید