کشته شدن دست کم 14 تن در ایالت بلوچستان پاکستان به ضرب گلوله افرادی مسلح

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

مدیر کل وزارت کشور محلی ایالت بلوچستان پاکستان پنجشنبه 17 آوریل از کشته شدن دستکم 14 تن از سرنشینان یک اتوبوس از جمله یک افسر نیروی دریایی و یک افسر نیروی گارد ساحلی این کشور به ضرب گلوله افراد مسلحی در ایالت بلوچستان واقع در غرب این کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه حیدر علی، مدیر کل وزارت کشور محلی ایالت بلوچستان پاکستان اعلام کرد مهاجمان مسلح لباس نظامی نیروهای ویژه مرزبانی را بر تن داشتند.

وی در ادامه توضیح داد که این افراد مسلح اتوبوس‌هایی که در مسیر بزرگراه ساحلی مکران تردد می کردند را متوقف ساخته و دست کم 14 تن را به اجبار از اتوبوس پیاده کرده و به ضرب گلوله کشتند.

وی افزود که مسافران کشته شده « کارت های شناسایی صادره از غیر بلوچستان داشتند» و گفت که در میان کشته شدگان یک افسر نیروی دریایی و یک افسر نیروی گارد ساحلی پاکستان قرار دارند.

یک مقام اداری پاکستانی دیگر این حمله مسلحانه و تعداد کشته شدگان در ایالت بلوچستان را تایید کرد.

از سویی وزارت کشور محلی ایالت بلوچستان پاکستان گفت که این اتوبوس‌ها در حال تردد میان شهر کراچی و شهر ساحلی اومارا در بلوچستان این کشور بودند.

میر ضیاء لانغوف، وزیر کشور محلی ایالت بلوچستان پاکستان در این باره اعلام کرد:« این گونه حوادث غیر قابل قبول است و از تروریست‌هایی که دست به این حمله وحشتناک زده‌اند، گذشت نخواهیم کرد».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید